Live Rosin Prerolls: Super Runtz
$29.99listed
$29.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
Runtz at other stores
$2.99–$9.97 per gramEvery Runtz listing
- CryspSugar Runtz | 1.0g Preroll$2.99$2.99/g
- Consider IT FlowersBolo Runtz THCa Preroll Pack by BBXLG | 1G Each | 10CT$60.00$6.00/g
- Gas BoysLemon Cherry Runtz Ice Hash + Exotic Kief Infused Pre-Roll 1.5g Tube$10.00$6.67/g
- The Hemp DoctorTHCA SUGAR DIAMOND CAVIAR BLUNTS | 2G – White Runtz$19.95$9.97/g
How this comparison was built
4 pre-roll listings · 1g–10g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Looperverse
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







