Watermelon OG — THCa Gummies — Watermelon — Individual
Edibles
$79.95listed
$79.95 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Cheef Botanicals in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Vendor-linked reportLinked page is not specific to this listing
Lab document
Vendor-linked report. The linked page or document is not specific to this listing, so it does not certify the batch for sale. Open the vendor's document to check it directly.
More from Cheef Botanicals
Cheef BotanicalsChecked today
Galactic Warheads THCa Flower – 3.5 Grams / Eighth – 3-Pack$9.70/g$101.87 · 10.5g
Cheef BotanicalsChecked today
Jack Herer THCa Flower – 7 Grams (1/4 Ounce) – Single$9.99/g$69.95 · 7g
Cheef BotanicalsChecked today
Runtz THCa Flower – 3.5 Grams / Eighth – Runtz – 2-Pack$10.56/g$73.90 · 7g







