Skip to main content
No vendor photo
Carolina Hemp Cafe

Pineapple Express Exotic Shelf 32.6% THCA Flower — Premium Sativa — 1 oz

FlowerHybridPineapple Express

$10.36per gram

$290.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

Pineapple Express
$6.88/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $5.71–$7.14/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated
Tier, as listed
Exotic · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Pineapple Express at other stores

$5.71–$8.93 per gramEvery Pineapple Express listing
  1. Twentyfive Hour FarmsPineapple Express THCa Flower – 1 oz$159.99$5.71/g
  2. Elevated Hemp CoPineapple Express THCA Hemp Flower - Top Shelf – 28 Grams (a zip)$199.99$7.14/g
  3. Super Greens HempPineapple Express THCa Flower – 1 oz$250.00$8.93/g
How this comparison was built

3 flower listings · 28g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.