27.9%1 ozCOAKushy DreamsChecked todayExotic THCA Flower: Gelato 33 (Indica Dominant Hybrid) – 1 oz.$7.05/g$200.00 · 1 ozShop ↗Details
1 ozKushy DreamsChecked todayExotic THCA Flower: Tropicana Cherry (Sativa Dominant Hybrid) – 1 oz.$7.05/g$200.00 · 1 ozShop ↗Details
27.9%7gCOAKushy DreamsChecked todayExotic THCA Flower: Gelato 33 (Indica Dominant Hybrid) – 1/4 oz.$9.88/g$70.00 · 7gShop ↗Details
3.5gTweedlefarmsChecked todayRelax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5gShop ↗Details
2gSnapDragon HempChecked todayTHCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2gShop ↗Details