Skip to main content
Holy City Farms

Strawberry Gelati — 4 gr

FlowerHybridStrawberry

$7.24per gram

$28.95 product total for 4g; shipping calculated by vendor; before tax

27% below the $9.88/g median of 39 stores' full-size flower, 3–5 g. The middle half run $8.38–$11.35/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 3–5 g (565 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Strawberry
$5.25/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $3.28–$7.43/g
Share on X

Opens Holy City Farms in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Strawberry at other stores

$3.39–$14.29 per gramEvery Strawberry listing
  1. Fern Valley FarmsStrawberry Tangie Candy | THCA Flower (Outdoor) – 7g$24.00$3.39/g
  2. BaysmokesGreenhouse THCa Flower – 7g – Strawberry Express$24.99$3.57/g
  3. Super Greens HempTHCa Snow Caps – 3.5 G – Strawberry Popsicle$50.00$14.29/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–7.1g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.