WATERMELON OG THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 — CASE (15 Pouches)
$400.00listed
$400.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Cultivation
- Indoor · from vendor data
- Tier, as listed
- Premium · from vendor data
Watermelon at other stores
$5.33–$12.49 per gramEvery Watermelon listing
- SnapDragon HempTHCA 1.5 Gram Hash Hole Infused Pre-Roll – Watermelon Zlushie$8.00$5.33/g
- Delta MunchiesForbidden Watermelon - 2g Jelly Holes THCA Prerolls$24.99$12.49/g
How this comparison was built
2 pre-roll listings · 1.5g–2g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Black Tie CBD
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – FORBIDDEN BLUEPRINT (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – GLITTER BOMB (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g






