Skip to main content
Oregon Hemp Flower

Super Runtz THCa Hemp Flower Greenhouse

FlowerHybridSuper Runtz

$34.99listed

$34.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax

Super Runtz
$6.25/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $2.73–$7.43/g
Share on X

Opens Oregon Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Greenhouse · from the listing title

Super Runtz at other stores

$5.71–$9.88 per gramEvery Super Runtz listing
  1. Bloomz HempTHCA Flower – 28g, Flavor: Super Runtz$159.99$5.71/g
  2. Hemp FarmacySuper Runtz Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4g$24.99$6.25/g
  3. Black Tie CBDSUPER RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower – 1 oz$279.99$9.88/g
How this comparison was built

3 flower listings · 4g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.