THCA Badder Concentrate — Premium, Potent & Terpene-Rich Extract — LEMON CAKE — 1 Case (6 Grams)
$23.33per gram
$139.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell badder, 5–10 g.
- Lemon Cake
- $24.16/g median across 4 listings at 3 stores, middle half $21.87–$30.57/g
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Premium · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Badder · from the listing title
More from Black Tie CBD
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – FORBIDDEN BLUEPRINT (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – GLITTER BOMB (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz






