Skip to main content
Super Greens Hemp

Gelato 33 THCa Flower — 7g

FlowerHybridGelato 33

$10.00per gram

$70.00 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

8% above the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (433 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Gelato 33
$5.88/g median across 8 listings at 6 stores, middle half $2.03–$8.48/g
Share on X

Opens Super Greens Hemp in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Cultivation
Indoor · from vendor data
Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Gelato 33 at other stores

$3.57–$9.88 per gramEvery Gelato 33 listing
  1. Smoke KindGood Day - 14 Grams - Gelato 33 - Hybrid$50.00$3.57/g
  2. Tesoro HempGelato #33 - Exotic THCa Flower – 3.5g$30.00$8.57/g
  3. Kushy DreamsExotic THCA Flower: Gelato 33 (Indica Dominant Hybrid) – 1/4 oz.$70.00$9.88/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.