Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin — 2 Strain Concentrate Combo — Blunt Street — Blue Dream & Space Junky

Pre RollsHybridBlue Dream

$17.50per gram

$35.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Blue Dream at other stores

$6.59–$10.00 per gramEvery Blue Dream listing
  1. Canvast Supply CoBasics Sativa THCa Hemp Pre Roll - Blue Dream$9.89$6.59/g
  2. Viia HempBlue Dream 2x THCA Pre Rolls - 2.6g – 1 Pack$22.00$8.46/g
  3. The Hemp DoctorTHCA SUGAR DIAMOND CAVIAR BLUNTS | 2G – Blue Dream$19.95$9.97/g
  4. Flow GardensBlue Dream Pre-Roll$10.00$10.00/g
How this comparison was built

4 pre-roll listings · 1g–2.6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.