THCA LIVE ROSIN BUDDER — LEMON HAZE — 1 Case (6 Grams)
$50.00per gram
$299.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell live rosin, 5–10 g.
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Tier, as listed
- Premium · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Live rosin · from the listing title
More from Black Tie CBD
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – FORBIDDEN BLUEPRINT (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – GLITTER BOMB (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz






