THCA ISOLATE — Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) — 1 Case (6 Grams)
ConcentratesPure Tetrahydrocannabinolic Acid
$28.33per gram
$169.99 product total for 6g; shipping calculated by vendor; before tax
Potency report only: 99.0% THCa
No lab report is linked for this listing
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell isolate, 5–10 g.
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Potency report onlyValues read, but no report names this listing · Test date not stated
What this listing is
- Tier, as listed
- Premium · from vendor data
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
- Concentrate type
- Isolate · from the listing title
Lab results
- Tested by
- a lab we could not verify
- Test date
- not stated
Potency report only. These values were read, but no report names this listing, so they are not shown as batch-specific.
Cannabinoids
THCa
99.00%
Total THC
87.57%
More from Black Tie CBD
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – FORBIDDEN BLUEPRINT (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – GLITTER BOMB (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz






