Yumz Lab Vapes
10 vapes listings from Yumz Lab — best price $8.00/g. Updated September 29, 2026.
Yumz Lab Vapes — Sorted by $/gram

Disposable THCA Vape - 5G - Big High
$8.00/g$39.99

Loud THCA Creme Switch Disposable | 3.5g
$8.85/g$30.99

Stun Elite 3G Vape THCA
$11.66/g$34.99

THCA Live Resin Disposable Vape - XHALE - 2G
$14.99/g$29.99

Big High - THCA Vape - 2 Gram Disposable
$14.99/g$29.99

Yumz - Master Kush - 1 Gram - THCA - Cart
$19.99/g$19.99

WAVVY - 2 Gram Flip Disposable Vape
$20.00/g$39.99

THCA Carts - Big High 1G
$21.99/g$21.99

Value Pack | 4 Categories
$120.00$120.00

THCA Live Resin Carts - Xhale - 2PK
$19.99$19.99