Vivimu THCA Flower
12 thca flower listings from Vivimu — best price $2.47/g. Updated September 29, 2026.
Vivimu THCA Flower — Sorted by $/gram

Banana Split THCA Flower – 1 oz.
$2.47/g$70.00

Purple Push Pop THCA Flower – 1 oz.
$2.82/g$80.00

Animal Mints THCA Flower – 1 oz.
$3.17/g$90.00

LA Pop Rox THCA Flower – 1 oz.
$3.17/g$90.00

Cherry Limeade THCA Flower – 1 oz.
$3.17/g$90.00

Gelato 45 THCA Flower – 1 oz.
$3.17/g$90.00

Gelato Mintz THCA Flower – 1 oz.
$3.35/g$95.00

Oreoz THCA Flower – 1 oz.
$3.53/g$100.00

Green Lantern THCA Flower – 1 oz.
$3.53/g$100.00

Lemon Cherry Runtz THCA Flower – 1 oz.
$3.53/g$100.00

Illemonati THCA Flower – 1 oz.
$3.53/g$100.00

Wonka Bars THCA Flower – 1 oz.
$3.53/g$100.00