Top Cola Tn — past listings
7 products we have tracked from Top Cola Tn that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outPop Rocks (Indoor) – 3.5 grams
THCA Flower
Last seen at $28.00 · $8.00/g
Sep 29, 2026
Sold outNotsodog's Sour Diesel (Indoor)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 27, 2026
Sold outGas Face (Indoor) – 3.5 grams
THCA Flower
Last seen at $28.00 · $8.00/g
Sep 26, 2026
Sold outGoat Gas (CapsCut/Indoor) – 3.5 grams
THCA Flower
Last seen at $30.00 · $8.57/g
Sep 20, 2026
Sold outGenetics
Last seen at $40.00
Sep 13, 2026
Sold outGoat Gas (CapsCut/Indoor)
THCA Flower
Last seen at $26.00 · $10.00/g
Sep 13, 2026
Sold outMule Fuel (Indoor) – 14 grams
THCA Flower
Last seen at $99.00 · $7.07/g
Sep 9, 2026