Skip to main content

Super Greens Hemp Vapes

22 vapes listings from Super Greens Hemp — best price $20.00/g. Updated September 29, 2026.

Super Greens Hemp Vapes — Sorted by $/gram

2G Frays Live Rosin Disposable – Purple Punch | Indica

2G Frays Live Rosin Disposable – Purple Punch | Indica

$20.00/g$40.00
2G Frays Live Rosin Disposable – Hawaiian Haze | Sativa

2G Frays Live Rosin Disposable – Hawaiian Haze | Sativa

$20.00/g$40.00
2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Keylime Zest | Sativa

2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Keylime Zest | Sativa

$20.00/g$40.00
2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Cantaloupe Slushy | Hybrid

2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Cantaloupe Slushy | Hybrid

$20.00/g$40.00
2G Frays Live Rosin Disposable – Watermelon | Hybrid

2G Frays Live Rosin Disposable – Watermelon | Hybrid

$20.00/g$40.00
2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Peachy Bombay | Indica

2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Peachy Bombay | Indica

$20.00/g$40.00
2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Pinkonade Razzberry | Hybrid

2G Hidden Hills Liquid Diamond Carts – Pinkonade Razzberry | Hybrid

$20.00/g$40.00
2G Hidden Hills Fresh Frozen Disposable – Gold Gumdrop (H)

2G Hidden Hills Fresh Frozen Disposable – Gold Gumdrop (H)

$25.00/g$50.00
2G Hidden Hills Liquid Diamond Disposable – Lemon Cherry Zkittles (S)

2G Hidden Hills Liquid Diamond Disposable – Lemon Cherry Zkittles (S)

$25.00/g$50.00
2G Hidden Hills Fresh Frozen Disposable – Lemon Licorice (S)

2G Hidden Hills Fresh Frozen Disposable – Lemon Licorice (S)

$25.00/g$50.00
2G Hidden Hills Liquid Diamond Disposable – Purplato Zyrup (I)

2G Hidden Hills Liquid Diamond Disposable – Purplato Zyrup (I)

$25.00/g$50.00
2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Tropical Grape x Melon Burst (I/H)

2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Tropical Grape x Melon Burst (I/H)

$30.00/g$60.00
2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Green Apple Diesel x Blue Nerdz (S/H)

2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Green Apple Diesel x Blue Nerdz (S/H)

$30.00/g$60.00
2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Watermelon Z x Lemon Cherry Gelato (H/H)

2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Watermelon Z x Lemon Cherry Gelato (H/H)

$30.00/g$60.00
2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Gushers x Banana Mochi (H/I)

2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Gushers x Banana Mochi (H/I)

$30.00/g$60.00
2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Mango Tango x Lemon Heads (H/H)

2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber – Mango Tango x Lemon Heads (H/H)

$30.00/g$60.00
Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Black DIamond (I)

Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Black DIamond (I)

$50.00$50.00
Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – White Runtz (H)

Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – White Runtz (H)

$50.00$50.00
Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – London Jelly (H)

Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – London Jelly (H)

$50.00$50.00
Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Pure Afghan (I)

Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Pure Afghan (I)

$50.00$50.00
Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Rainbow Belts (H)

Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Rainbow Belts (H)

$50.00$50.00
Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Azure Dream (H)

Pixie Pod Lifestyle Disposable Vape – Azure Dream (H)

$50.00$50.00