Skip to main content

Super Greens Hemp THCA Flower

36 thca flower listings from Super Greens Hemp — best price $1.79/g. Updated September 29, 2026.

Super Greens Hemp THCA Flower — Sorted by $/gram

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon Fritter

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon Fritter

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Blue Dream

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Blue Dream

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Amore de Uva

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Amore de Uva

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Durban Cookies

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Durban Cookies

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon Cherry Gelato

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon Cherry Gelato

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Jet Fuel Gelato

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Jet Fuel Gelato

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Permanent Marker

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Permanent Marker

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Illemonati

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Illemonati

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Glitterbomb

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Glitterbomb

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon Cherry Sherbert

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Lemon Cherry Sherbert

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Purple Punch

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Purple Punch

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Wedding Cake

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Wedding Cake

$1.79/g$50.00
Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Malibu Blue OG

Greenhouse THCa Smalls – 28 G – Malibu Blue OG

$1.79/g$50.00
Purple Punch Greenhouse Smalls | 28 Grams

Purple Punch Greenhouse Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Illemonati Greenhouse Smalls | 28 Grams

Illemonati Greenhouse Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Durban Cookies Greenhouse Smalls | 28 Grams

Durban Cookies Greenhouse Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Kush Berry THCa Flower Smalls | 28 Grams

Kush Berry THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Slurty Greenhouse Smalls THCa Flower Ounce – 28 G

Slurty Greenhouse Smalls THCa Flower Ounce – 28 G

$1.79/g$50.00
Gorilla Glue THCa Flower Smalls | 28 Grams

Gorilla Glue THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Blue Dream THCa Flower Smalls | 28 Grams

Blue Dream THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Amore de Uva THCa Flower Smalls | 28 Grams

Amore de Uva THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
G-Runtz THCa Flower Smalls | 28 Grams

G-Runtz THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Permanent Marker THCa Flower Smalls | 28 Grams

Permanent Marker THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Lemon Cherry Sherbert THCa Flower Smalls | 28 Grams

Lemon Cherry Sherbert THCa Flower Smalls | 28 Grams

$1.79/g$50.00
Strawberry Shortcake Greenhouse Smalls THCa Flower | 28 Grams – 28 G

Strawberry Shortcake Greenhouse Smalls THCa Flower | 28 Grams – 28 G

$1.79/g$50.00
Tropicana Cookies Greenhouse THCa Flower | 28 Grams – 28 G

Tropicana Cookies Greenhouse THCa Flower | 28 Grams – 28 G

$1.79/g$50.00
Smackerz Greenhouse Smalls THCa Flower | 28 Grams – 28 G

Smackerz Greenhouse Smalls THCa Flower | 28 Grams – 28 G

$1.79/g$50.00
Banana Punch Indoor Micros Ounce

Banana Punch Indoor Micros Ounce

$2.12/g$60.00
Bubble Bath Indoor Micros Ounce

Bubble Bath Indoor Micros Ounce

$2.12/g$60.00
Cherry Drizzle Indoor Micros Ounce

Cherry Drizzle Indoor Micros Ounce

$2.12/g$60.00
Lemon Mirengue Indoor Micros Ounce

Lemon Mirengue Indoor Micros Ounce

$2.12/g$60.00
Carbon Fiber Indoor Micros Ounce

Carbon Fiber Indoor Micros Ounce

$2.12/g$60.00
THCA Shake – Runtz – 14 G

THCA Shake – Runtz – 14 G

$2.14/g$30.00
THCA Shake – Runtz – 28 G

THCA Shake – Runtz – 28 G

$2.14/g$60.00
THCA Shake – Lemon Cherry Gelato – 14 G

THCA Shake – Lemon Cherry Gelato – 14 G

$2.14/g$30.00
THCA Shake – Grape Ape – 14 G

THCA Shake – Grape Ape – 14 G

$2.14/g$30.00