Super Greens Hemp — past listings
295 products we have tracked from Super Greens Hemp that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outAcapulco Gold THCa Flower – 3.5 G
THCA Flower
Last seen at $28.00 · $8.00/g
Sep 29, 2026
Sold outMANGO TAJIN GUMMIES | GEEK’D GOLD SERIES EXOTICS
Edibles
Last seen at $45.00
Sep 29, 2026
Sold out10G Diamond Boyz 10k Pointers | Passion Orange Guava
Concentrates
Last seen at $40.00 · $4.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Shake – Jack Herer – 28 G
THCA Flower
Last seen at $60.00 · $2.14/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Shake – Jack Herer – 14 G
THCA Flower
Last seen at $30.00 · $2.14/g
Sep 29, 2026
Sold outBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Peach Kush x Mango Berry x Yellow Diesel (H/I/S)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Grape Ape x Jelly Roll x Rainbow Belts (I/I/I)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBoutiq Switch - 2G - V5 Liquid Live Diamonds Triple Tank – Cherry Gelato x Fruit Stripe x Strawberry Tangie (H/H/S)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold out3.5G Liquid Bubble Hash - Dozo – Sharklatto (Indica)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold out3.5G Liquid Bubble Hash - Dozo – Emperors Glue (Hybrid)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold out3.5G Liquid Bubble Hash - Dozo – Berry Zurbert (Hybrid)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold out3.5G Liquid Bubble Hash - Dozo – Platinum Bubba (Sativa)
Concentrates
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold out3.5G Liquid Moon Rocks + THCa - Dozo – Oreoz - (Indica)
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outPixie Pod Retro Diamond Blend – Wildberry Pie (S)
Concentrates
Last seen at $50.00
Sep 29, 2026
Sold outPixie Pod Black Diamond Edition – Amnesia Haze (S)
Concentrates
Last seen at $50.00
Sep 29, 2026
Sold outPixie Pod Retro Diamond Blend – Super Skunk (H)
Concentrates
Last seen at $50.00
Sep 29, 2026
Sold out2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber | FREE HASH HOLE – Very Berry Strawberry x Banana Split (H/I)
Pre-Rolls
Last seen at $60.00 · $30.00/g
Sep 29, 2026
Sold out2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber | FREE HASH HOLE – Cookie Monster x Cream Sundae (I/S)
Pre-Rolls
Last seen at $60.00 · $30.00/g
Sep 29, 2026
Sold out2G Blinkers Flip THCA Disposable Dual Chamber | FREE HASH HOLE – Sundae Swirl x Berry Blast (H/H)
Pre-Rolls
Last seen at $60.00 · $30.00/g
Sep 29, 2026
Sold out2G Hidden Hills Fresh Frozen Disposable – The Bubba Man (H)
Vapes
Last seen at $50.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outWyld Delta 9 Gummies Sour Apple
Edibles
Last seen at $40.00
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Live Rosin – 1 G – OG Kush
Concentrates
Last seen at $60.00 · $60.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Badder – 3.5 G – Tahoe Tangie
Concentrates
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Live Rosin – 1 G – GMO
Concentrates
Last seen at $60.00 · $60.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Snow Caps – 3.5 G – Jack Herer
THCA Flower
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Snow Caps – 1 G – Jack Herer
THCA Flower
Last seen at $20.00 · $20.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Hawaiian
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Colombian Gold
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Grapefruit
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Acapulco Gold
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Power Plant
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Triangle Kush
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Afghani
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Lavender
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Grape Ape
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Zkittlez
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Gelato #41
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Super Skunk
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Moonbow
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Runtz
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Amped Rainbow Belts
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Pink Runtz
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Strawberry Gushers
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Cotton Candy Crunch
Edibles
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 1 G – Acapulco Gold
Last seen at $20.00 · $20.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 3.5 G – Pink Razz Airheads
Last seen at $50.00 · $14.29/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 1 G – Power Plant
Last seen at $20.00 · $20.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCa Moon Rocks – 1 G – Hawaiian
Last seen at $20.00 · $20.00/g
Sep 29, 2026