Skip to main content

Smoke Kind THCA Flower

36 thca flower listings from Smoke Kind — best price $1.43/g. Updated September 29, 2026.

Smoke Kind THCA Flower — Sorted by $/gram

KIND - Chem Dawg - 28 Grams - Hybrid

KIND - Chem Dawg - 28 Grams - Hybrid

$1.43/g$40.00
KIND - Northern Lights - 28 Grams - Indica

KIND - Northern Lights - 28 Grams - Indica

$1.43/g$40.00
COA available
LITTLES BRAND - Grape Gas - Littles - 28 Grams - Indica

LITTLES BRAND - Grape Gas - Littles - 28 Grams - Indica

$1.43/g$40.00
COA available
LITTLES BRAND - Black Cherry Runtz - 28 Grams Littles - Indica

LITTLES BRAND - Black Cherry Runtz - 28 Grams Littles - Indica

$1.43/g$40.00
COA available
KIND - Berry Gelato - Minis - 28 Grams - Indica

KIND - Berry Gelato - Minis - 28 Grams - Indica

$1.43/g$40.00
COA available
KIND - Frozen Peaches - Minis - 28 Grams - Hybrid

KIND - Frozen Peaches - Minis - 28 Grams - Hybrid

$1.43/g$40.00
KIND - Bubba Candy - Minis - 28 Grams - Indica

KIND - Bubba Candy - Minis - 28 Grams - Indica

$1.43/g$40.00
COA available
ZAZA - Frozen Peaches - Littles - 28 Grams - Hybrid

ZAZA - Frozen Peaches - Littles - 28 Grams - Hybrid

$1.43/g$40.00
KIND - Gelato Mintz - Minis - 28 Grams - Hybrid

KIND - Gelato Mintz - Minis - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
KIND - White Widow - 28 Grams – Hybrid

KIND - White Widow - 28 Grams – Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
KIND - Guava Lato - 28 Grams - Hybrid

KIND - Guava Lato - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
Raspberry Kush MICROS - 28 Grams - Indica

Raspberry Kush MICROS - 28 Grams - Indica

$1.61/g$45.00
COA available
White Widow MICROS - 28 Grams - Hybrid

White Widow MICROS - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
KIND - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid

KIND - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
LITTLES BRAND - Apple Banana - 28 Grams Littles - Hybrid

LITTLES BRAND - Apple Banana - 28 Grams Littles - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
KIND - Jungle Gelato - 28 Grams - Indica

KIND - Jungle Gelato - 28 Grams - Indica

$1.61/g$45.00
COA available
KIND - Blueberry Cough - 28 Grams - Sativa

KIND - Blueberry Cough - 28 Grams - Sativa

$1.61/g$45.00
COA available
LITTLES BRAND - GMO Littles - 28 Grams - Hybrid

LITTLES BRAND - GMO Littles - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
LITTLES BRAND - Ghost Train Haze - 28 Grams Littles - Sativa

LITTLES BRAND - Ghost Train Haze - 28 Grams Littles - Sativa

$1.61/g$45.00
White Gelato - 28 Grams - Indica

White Gelato - 28 Grams - Indica

$1.61/g$45.00
COA available
LITTLES BRAND - Blueberry Belts - 28 Grams Littles - Indica

LITTLES BRAND - Blueberry Belts - 28 Grams Littles - Indica

$1.61/g$45.00
COA available
Skyward - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid

Skyward - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
Puffaroo - Gas Candy - 28 Grams - Hybrid

Puffaroo - Gas Candy - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
Puffaroo - Grape Zkittles - 28 Grams - Hybrid

Puffaroo - Grape Zkittles - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
Jager Sour Diesel - Micros - 28 Grams - Hybrid – Default option value

Jager Sour Diesel - Micros - 28 Grams - Hybrid – Default option value

$1.61/g$45.00
ZAZA - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid

ZAZA - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid

$1.61/g$45.00
COA available
KIND - Ghost Train Haze - 28 Grams Minis - Sativa – Default option value

KIND - Ghost Train Haze - 28 Grams Minis - Sativa – Default option value

$1.61/g$45.00
KIND - Candy Runtz - Minis - 28 Grams - Hybrid

KIND - Candy Runtz - Minis - 28 Grams - Hybrid

$1.79/g$50.00
KIND - Heavy OG - Minis - 28 Grams - Indica

KIND - Heavy OG - Minis - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
COA available
KIND - Blueberry Zkittlez - 28 Grams - Indica

KIND - Blueberry Zkittlez - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
COA available
KIND - GMO - 28 Grams - Indica

KIND - GMO - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
KIND - Lava Cake - 28 Grams - Indica

KIND - Lava Cake - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
COA available
KIND - Godfather OG - Minis - 28 Grams - Indica

KIND - Godfather OG - Minis - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
COA available
Puffaroo - Key Lime Pie - 28 Grams - Indica

Puffaroo - Key Lime Pie - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
COA available
Puffaroo - Watermelon Runtz - 28 Grams - Indica

Puffaroo - Watermelon Runtz - 28 Grams - Indica

$1.79/g$50.00
COA available
Jet Fuel Gelato - Minis - 28 Grams - Indica – 28 Grams

Jet Fuel Gelato - Minis - 28 Grams - Indica – 28 Grams

$1.96/g$55.00
COA available