Smoke Kind Edibles
5 edibles listings from Smoke Kind — best price $2.50/g. Updated September 29, 2026.
Smoke Kind Edibles — Sorted by $/gram

LITTLES BRAND - Gummies - 28 Grams Littles - Hybrid
$2.50/g$70.00

KIND - Caramel Apple - 28 Grams - Hybrid
$2.57/g$72.00
COA available
Puffaroo - Caramel Apple - 28 Grams - Hybrid
$2.86/g$80.00
COA available
KIND - Bubba Candy - 28 Grams - Indica
$3.21/g$90.00
COA available
West West Brand - Gummiez - 14 Grams - Hybrid
$3.57/g$50.00