Skip to main content

Smoke Kind Concentrates

36 concentrates listings from Smoke Kind — best price $3.00/g. Updated September 29, 2026.

Smoke Kind Concentrates — Sorted by $/gram

KIND - Premium Hash Bar – 100g Bar

KIND - Premium Hash Bar – 100g Bar

$3.00/g$300.00
Static Sift - Hash Bar – 100 Gram Bar

Static Sift - Hash Bar – 100 Gram Bar

$3.50/g$350.00
COA available
CHRONIC KIEF - Premium Kief - 28g

CHRONIC KIEF - Premium Kief - 28g

$3.57/g$100.00
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Cinnamon Milk

LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Cinnamon Milk

$4.46/g$125.00
COA available
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – GMO Monkey

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – GMO Monkey

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Vanilla Frostin'

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Vanilla Frostin'

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Sour Gummiez

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Sour Gummiez

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Oreo Mudslide

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Oreo Mudslide

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Smartiez

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Smartiez

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Sour Berry

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Sour Berry

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Pop Rocks

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Pop Rocks

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Mochi

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Mochi

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Fruit Punch

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Fruit Punch

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Hawaiian Rain

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Hawaiian Rain

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Boysenberry Truffles

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Boysenberry Truffles

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Coco Pebbles

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Coco Pebbles

$4.46/g$125.00
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Blue Cherry Gelato

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Blue Cherry Gelato

$4.46/g$125.00
Goldiez Crumble - 28 Grams – Wagyu

Goldiez Crumble - 28 Grams – Wagyu

$4.46/g$125.00
COA available
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Blue Agape

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Blue Agape

$4.46/g$125.00
Goldiez Crumble - 28 Grams – Truffle Monkey

Goldiez Crumble - 28 Grams – Truffle Monkey

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Shockwave

Goldiez Crumble - 28 Grams – Shockwave

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Strawberry Lemonade

Goldiez Crumble - 28 Grams – Strawberry Lemonade

$4.46/g$125.00
COA available
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Apples & Bananas

LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Apples & Bananas

$4.46/g$125.00
Goldiez Crumble - 28 Grams – Rainbow Reserve

Goldiez Crumble - 28 Grams – Rainbow Reserve

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Apes in Space

Goldiez Crumble - 28 Grams – Apes in Space

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – OG Donuts

Goldiez Crumble - 28 Grams – OG Donuts

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Monkey Berries

Goldiez Crumble - 28 Grams – Monkey Berries

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Lip Smacker

Goldiez Crumble - 28 Grams – Lip Smacker

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Meatloaf Breath

Goldiez Crumble - 28 Grams – Meatloaf Breath

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Malibu Marsha

Goldiez Crumble - 28 Grams – Malibu Marsha

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Irish Cannonball

Goldiez Crumble - 28 Grams – Irish Cannonball

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Chocolatina

Goldiez Crumble - 28 Grams – Chocolatina

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Crumble - 28 Grams – Team Cream

Goldiez Crumble - 28 Grams – Team Cream

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Sugar Tartz

Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Sugar Tartz

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Yellow Zushi

Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Yellow Zushi

$4.46/g$125.00
COA available
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Watermelon Sorbet

Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Watermelon Sorbet

$4.46/g$125.00
COA available