Rosslyn THCA Flower
11 thca flower listings from Rosslyn — best price $4.46/g. Updated September 29, 2026.
Rosslyn THCA Flower — Sorted by $/gram

Cheddar Cheese (Living Soil) – 28g
$4.46/g$125.00

Cherry Haze (Living Soil) – 28g
$4.46/g$125.00

Lemonatti (Living Soil) – 28g
$4.46/g$125.00

Cheddar Cheese (Living Soil) – 14g
$4.64/g$65.00

Ice Cream Cake (Living Soil) – 14g
$4.64/g$65.00

Cherry Haze (Living Soil) – 14g
$4.64/g$65.00

Lemonatti (Living Soil) – 14g
$4.64/g$65.00

Cheddar Cheese (Living Soil) – 3.5g
$8.57/g$29.99

Cherry Haze (Living Soil) – 3.5g
$8.57/g$29.99

Ice Cream Cake (Living Soil) – 3.5g
$8.57/g$29.99

Lemonatti (Living Soil) – 3.5g
$8.57/g$29.99