Rosslyn Edibles
10 edibles listings from Rosslyn — best price $20.00/g. Updated September 29, 2026.
Rosslyn Edibles — Sorted by $/gram

Hella Jelly (Craft Wash) – 5g
$20.00/g$100.00

Jelly Rancher (Craft Wash) – 5g
$20.00/g$100.00

Hella Jelly (Craft Wash) – 1g
$25.00/g$25.00

Candy Fumez (Select Wash) – 5g
$25.00/g$125.00

Jelly Rancher (Craft Wash) – 1g
$28.99/g$28.99

Candy Fumez (Select Wash) – 1g
$28.99/g$28.99

Solventless Live Rosin Gummies – Pineapple
$16.00$16.00

Solventless Live Rosin Gummies – Pink Lemonade
$16.00$16.00

Solventless Live Rosin Gummies – Cherry
$16.00$16.00

Solventless Live Rosin Gummies – Mixed Berry
$16.00$16.00