Pure Canna Co Pre-Rolls
6 pre-rolls listings from Pure Canna Co — best price $15.00/g. Updated October 1, 2026.
Pure Canna Co Pre-Rolls — Sorted by $/gram

Cannarillo | 1g Full Nug Hand-Rolled THCa Preroll – Biscotti
$15.00/g$15.00

1.8g Hash Hole (1.5g Flower + .3g Rosin) – Cherry Runtz x Papaya Bars
$22.22/g$40.00

1.8g Hash Hole (1.5g Flower + .3g Rosin) – Biscotti x Mai Tai
$22.22/g$40.00

2.5g Hash Hole (2g Flower + .5g Rosin) – Biscotti x Papaya Bars
$24.00/g$60.00

2.5g Hash Hole (2g Flower + .5g Rosin) – Cherry Runtz x Gush Mintz
$24.00/g$60.00

2.5g Hash Hole (2g Flower + .5g Rosin) – Cherry Runtz x Madd Fruit
$24.00/g$60.00