Premium Cultivars THCA Flower
9 thca flower listings from Premium Cultivars — best price $1.75/g. Updated September 29, 2026.
Premium Cultivars THCA Flower — Sorted by $/gram

Gush Mintz THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
$1.75/g$49.00

Georgia Pie THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
$1.75/g$49.00

Gush Mintz THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
$1.75/g$49.00

Durban Sandwich Bundle - 3 oz THCA (Budget)
$2.45/g$139.00

4 oz Premium Variety Bundle THCA (Premium)
$2.64/g$299.00

Gush Mintz THCA Flower (Premium) – Ounce (28g)
$2.82/g$79.00

Exotic Smalls Variety Bundle - 42 g THCA (Exotic)
$3.07/g$129.00

Georgia Pie THCA Flower (Exotic) – Ounce (28g)
$3.54/g$99.00
COA available
Exotic Eighths Variety Bundle - 14 g THCA (Exotic)
$5.64/g$79.00