Premium Cultivars — past listings
9 products we have tracked from Premium Cultivars that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outCorner Cafe Bundle - 42 g THCA (Budget)
THCA Flower
Last seen at $79.00 · $1.88/g
Sep 29, 2026
Sold outIce Cream Cake THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 29, 2026
Sold outCereal Milk THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 29, 2026
Sold outCereal Milk THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 27, 2026
Sold outIce Cream Cake THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 27, 2026
Sold outRuntz THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 18, 2026
Sold outRuntz THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 18, 2026
Sold outZkittlez THCA Flower (Budget) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $49.00 · $1.75/g
Sep 13, 2026
Sold outZkittlez THCA Flower (Premium) – Ounce (28g)
THCA Flower
Last seen at $79.00 · $2.82/g
Sep 13, 2026