Skip to main content

Mr Hemp Flower Pre-Rolls

16 pre-rolls listings from Mr Hemp Flower — best price $2.67/g. Updated September 29, 2026.

Mr Hemp Flower Pre-Rolls — Sorted by $/gram

1.5 Gram Pre Rolls For $4 – Sugar Trim

1.5 Gram Pre Rolls For $4 – Sugar Trim

$2.67/g$4.00
Indica THCa Pre Rolls (1.5g) – Grand Daddy Purple, Quantity: 5 Prerolls

Indica THCa Pre Rolls (1.5g) – Grand Daddy Purple, Quantity: 5 Prerolls

$4.67/g$34.99
Indica THCa Pre Rolls (1.5g) – Grand Daddy Purple, Quantity: 1 Preroll

Indica THCa Pre Rolls (1.5g) – Grand Daddy Purple, Quantity: 1 Preroll

$6.66/g$9.99
Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Hybrid – Zelato, Quantity: 6 Pack

Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Hybrid – Zelato, Quantity: 6 Pack

$8.33/g$99.99
Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Sativa – Pineapple Express, Quantity: 6 Pack

Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Sativa – Pineapple Express, Quantity: 6 Pack

$8.33/g$99.99
Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Indica – Grand Daddy Purple, Quantity: 6 Pack

Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Indica – Grand Daddy Purple, Quantity: 6 Pack

$8.33/g$99.99
Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Hybrid – Zelato, Quantity: 1

Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Hybrid – Zelato, Quantity: 1

$12.49/g$24.99
Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Sativa – Pineapple Express, Quantity: 1

Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Sativa – Pineapple Express, Quantity: 1

$12.49/g$24.99
Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Indica – Grand Daddy Purple, Quantity: 1

Hash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Indica – Grand Daddy Purple, Quantity: 1

$12.49/g$24.99
THCa Flower And THCa Hash Holes Bundle

THCa Flower And THCa Hash Holes Bundle

$175.00$175.00
COA available
Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wifi -Hybrid, Quantity: 1

Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wifi -Hybrid, Quantity: 1

$14.99$14.99
Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Alaskan Thunder F – Sativa, Quantity: 6 Pack

Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Alaskan Thunder F – Sativa, Quantity: 6 Pack

$74.95$74.95
Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wedding Cake – Indica, Quantity: 1

Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wedding Cake – Indica, Quantity: 1

$14.99$14.99
Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Alaskan Thunder F – Sativa, Quantity: 1

Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Alaskan Thunder F – Sativa, Quantity: 1

$14.99$14.99
Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wedding Cake – Indica, Quantity: 6 Pack

Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wedding Cake – Indica, Quantity: 6 Pack

$74.95$74.95
Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wifi -Hybrid, Quantity: 6 Pack

Hash Holes (Infused THCA Pre-Rolls) | Flower + Rosin Donut Joints – Wifi -Hybrid, Quantity: 6 Pack

$74.95$74.95