Skip to main content

Mr Hemp Flower THCA Flower

36 thca flower listings from Mr Hemp Flower — best price $5.36/g. Updated September 29, 2026.

Mr Hemp Flower THCA Flower — Sorted by $/gram

Tahoe OG THCa Flower (Indica-Dominant) – 14 Grams

Tahoe OG THCa Flower (Indica-Dominant) – 14 Grams

$5.36/g$75.00
COA available
Oreo THCa Flower (Indica-Dominant) – 14 Grams

Oreo THCa Flower (Indica-Dominant) – 14 Grams

$5.36/g$75.00
Tahoe OG THCa Flower (Indica-Dominant) – 7 Grams

Tahoe OG THCa Flower (Indica-Dominant) – 7 Grams

$5.71/g$40.00
COA available
Oreo THCa Flower (Indica-Dominant) – 7 Grams

Oreo THCa Flower (Indica-Dominant) – 7 Grams

$5.71/g$40.00
Rainbow Belts Strain (Hybrid) – 14 Grams

Rainbow Belts Strain (Hybrid) – 14 Grams

$6.07/g$85.00
Tropical Cherry Strain (Hybrid) – 28 Grams

Tropical Cherry Strain (Hybrid) – 28 Grams

$6.25/g$175.00
Black Jack Strain THCA Flower (Indica) – 28 Grams

Black Jack Strain THCA Flower (Indica) – 28 Grams

$6.43/g$180.00
Rainbow Belts Strain (Hybrid) – 7 Grams

Rainbow Belts Strain (Hybrid) – 7 Grams

$6.43/g$45.00
Dante's Wrath Strain (Hybrid) – 14 Grams

Dante's Wrath Strain (Hybrid) – 14 Grams

$6.79/g$95.00
COA available
Government Oasis Strain (Hybrid) – 28 Grams

Government Oasis Strain (Hybrid) – 28 Grams

$6.96/g$195.00
Super Jack THCa Flower (Sativa) – 28 Grams

Super Jack THCa Flower (Sativa) – 28 Grams

$6.96/g$195.00
Black Jack Strain THCA Flower (Indica) – 14 Grams

Black Jack Strain THCA Flower (Indica) – 14 Grams

$7.14/g$100.00
Rainbow Belts Strain (Hybrid) – 3.5 Grams

Rainbow Belts Strain (Hybrid) – 3.5 Grams

$7.14/g$25.00
Magic Marker Strain THCA Flower — 31% THCA – 28 Grams

Magic Marker Strain THCA Flower — 31% THCA – 28 Grams

$7.14/g$200.00
Tahoe OG THCa Flower (Indica-Dominant) – 3.5 Grams

Tahoe OG THCa Flower (Indica-Dominant) – 3.5 Grams

$7.14/g$25.00
COA available
Oreo THCa Flower (Indica-Dominant) – 3.5 Grams

Oreo THCa Flower (Indica-Dominant) – 3.5 Grams

$7.14/g$25.00
Black Grape Soda Flower (Indica) – 28 grams

Black Grape Soda Flower (Indica) – 28 grams

$7.50/g$210.00
COA available
Grape Headband Strain THCA Flower — 32% THCA – 28 grams

Grape Headband Strain THCA Flower — 32% THCA – 28 grams

$7.50/g$210.00
Hot Cakes THCa Flower – 31.08% THCa – Hybrid – 28 Grams

Hot Cakes THCa Flower – 31.08% THCa – Hybrid – 28 Grams

$7.50/g$210.00
COA available
Zkittlez Strain THCA Flower (Indica) – 28 Grams

Zkittlez Strain THCA Flower (Indica) – 28 Grams

$7.68/g$215.00
Gary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14 Grams

Gary Payton THCa Flower (Hybrid) – 14 Grams

$7.86/g$110.00
COA available
Tropical Cherry Strain (Hybrid) – 14 Grams

Tropical Cherry Strain (Hybrid) – 14 Grams

$7.86/g$110.00
Purple Octane Strain (Hybrid) – 28 Grams

Purple Octane Strain (Hybrid) – 28 Grams

$8.04/g$225.00
COA available
Government Oasis Strain (Hybrid) – 14 Grams

Government Oasis Strain (Hybrid) – 14 Grams

$8.21/g$115.00
Super Jack THCa Flower (Sativa) – 14 Grams

Super Jack THCa Flower (Sativa) – 14 Grams

$8.21/g$115.00
Venum Kush THCa Flower – 28 Grams

Venum Kush THCa Flower – 28 Grams

$8.21/g$230.00
COA available
Government Oasis Strain (Hybrid) – 7 Grams

Government Oasis Strain (Hybrid) – 7 Grams

$8.57/g$60.00
Super Jack THCa Flower (Sativa) – 7 Grams

Super Jack THCa Flower (Sativa) – 7 Grams

$8.57/g$60.00
Black Jack Strain THCA Flower (Indica) – 7 Grams

Black Jack Strain THCA Flower (Indica) – 7 Grams

$8.57/g$60.00
Tropical Cherry Strain (Hybrid) – 7 Grams

Tropical Cherry Strain (Hybrid) – 7 Grams

$8.57/g$60.00
Venum Kush THCa Flower – 14 Grams

Venum Kush THCa Flower – 14 Grams

$8.57/g$120.00
COA available
Hot Cakes THCa Flower – 31.08% THCa – Hybrid – 14 Grams

Hot Cakes THCa Flower – 31.08% THCa – Hybrid – 14 Grams

$8.57/g$120.00
COA available
Magic Marker Strain THCA Flower — 31% THCA – 14 Grams

Magic Marker Strain THCA Flower — 31% THCA – 14 Grams

$8.93/g$125.00
Gumbo Strain THCA Flower (Indica) – 28 Grams

Gumbo Strain THCA Flower (Indica) – 28 Grams

$9.29/g$260.00
Grape Candy Strain THCA Flower — 33% THCA – 28 Grams

Grape Candy Strain THCA Flower — 33% THCA – 28 Grams

$9.29/g$260.00
Grape Headband Strain THCA Flower — 32% THCA – 14 Grams

Grape Headband Strain THCA Flower — 32% THCA – 14 Grams

$9.29/g$130.00