Skip to main content

Looperverse Vapes

36 vapes listings from Looperverse — best price $11.49/g. Updated September 29, 2026.

Looperverse Vapes — Sorted by $/gram

Melted Series 2G: GSC

Melted Series 2G: GSC

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Skywalker OG

Melted Series 2G: Skywalker OG

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Rainbowz

Melted Series 2G: Rainbowz

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Cereal Milk

Lifted Series 2G: Cereal Milk

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Grape Ape

Lifted Series 2G: Grape Ape

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Blue Gusherz

Lifted Series 2G: Blue Gusherz

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Runtz x Wedding Cake

Melted Series 2G: Runtz x Wedding Cake

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Forbidden Fruit

Lifted Series 2G: Forbidden Fruit

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Lava Cake

Lifted Series 2G: Lava Cake

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Starfighter x GSC

Melted Series 2G: Starfighter x GSC

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Pineapple OG

Melted Series 2G: Pineapple OG

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Miracle Alien Cookies

Lifted Series 2G: Miracle Alien Cookies

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Amnesia Haze

Lifted Series 2G: Amnesia Haze

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Sour Lemon

Lifted Series 2G: Sour Lemon

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Sour Kush

Melted Series 2G: Sour Kush

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Jet Fuel

Lifted Series 2G: Jet Fuel

$11.49/g$22.99
XL Series 2G: Purple Octane

XL Series 2G: Purple Octane

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Limoncello

Melted Series 2G: Limoncello

$11.49/g$22.99
XL Series 2G: Jealousy

XL Series 2G: Jealousy

$11.49/g$22.99
XL Series 2G: Ghost Train Haze

XL Series 2G: Ghost Train Haze

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Apple Sherbet

Lifted Series 2G: Apple Sherbet

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: Mango Haze

Melted Series 2G: Mango Haze

$11.49/g$22.99
Melted Series 2G: King Louis x Og Kush

Melted Series 2G: King Louis x Og Kush

$11.49/g$22.99
Lifted Series 2G: Mimosa

Lifted Series 2G: Mimosa

$11.49/g$22.99
XL Series 2G: Green Crack X Chemdawg

XL Series 2G: Green Crack X Chemdawg

$11.49/g$22.99
XL Series 2G: Hardcore OG

XL Series 2G: Hardcore OG

$11.49/g$22.99
XL Series 2G: Cake Bomb

XL Series 2G: Cake Bomb

$11.49/g$22.99
Melted Series 3G: Rainbowz

Melted Series 3G: Rainbowz

$11.66/g$34.99
Melted Series 3G: GSC

Melted Series 3G: GSC

$11.66/g$34.99
COA available
Lifted Series 3G: Cereal Milk

Lifted Series 3G: Cereal Milk

$11.66/g$34.99
Lifted Series 3G: Grape Ape

Lifted Series 3G: Grape Ape

$11.66/g$34.99
Lifted Series 3G: Forbidden Fruit

Lifted Series 3G: Forbidden Fruit

$11.66/g$34.99
Melted Series 3G: Runtz x Wedding Cake

Melted Series 3G: Runtz x Wedding Cake

$11.66/g$34.99
Melted Series 3G: Purple Punch

Melted Series 3G: Purple Punch

$11.66/g$34.99
Melted Series 3G: Starfighter x GSC

Melted Series 3G: Starfighter x GSC

$11.66/g$34.99
Lifted Series 3G: Amnesia Haze

Lifted Series 3G: Amnesia Haze

$11.66/g$34.99