Hemp Farmacy — past listings
20 products we have tracked from Hemp Farmacy that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outGary Zkittles Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 28, 2026
Sold outJelly Swirlz Legacy Farms Grade A THCa Flower – Eighth
THCA Flower
Last seen at $43.99 · $12.41/g
Sep 28, 2026
Sold outChocolope Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 28, 2026
Sold outOrange Cookies Legacy Farms Grade A THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $12.99 · $11.28/g
Sep 25, 2026
Sold outSour Kush Breath Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 24, 2026
Sold outAmaretto Sour Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 24, 2026
Sold outPermanent Marker Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 24, 2026
Sold outGoji OG Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 24, 2026
Sold outLemon Cherry Gelato Legacy Farms Harvest Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 17, 2026
Sold outBlue Cayman Legacy Farms Grade A THCa Flower – Eighth
THCA Flower
Last seen at $43.99 · $12.41/g
Sep 16, 2026
Sold outDogwalkers Legacy Farms Grade A THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $29.99
Sep 14, 2026
Sold outWaves Legacy Farms Grade A THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $13.99
Sep 14, 2026
Sold outJelly Roll Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 14, 2026
Sold outWhite Lemon Legacy Farms Grade A THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $12.99
Sep 11, 2026
Sold outJuicy J Legacy Farms Grade A THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $13.99
Sep 11, 2026
Sold outPapaya Drip Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 9, 2026
Sold outPineapple Express Legacy Farms Grade A THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $13.99
Sep 9, 2026
Sold outPunch Breath Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4 Grams
THCA Flower
Last seen at $24.99 · $6.25/g
Sep 9, 2026
Sold outPulsar APX Dry Herb Vaporizer
Last seen at $69.99
Sep 9, 2026
- Sold out
Prohibition Bottle Co. Charleston Cherry Limeade 10 MG
Last seen at $6.99
Sep 8, 2026