Green Herbal Care Pre-Rolls
9 pre-rolls listings from Green Herbal Care — best price $9.33/g. Updated September 29, 2026.
Green Herbal Care Pre-Rolls — Sorted by $/gram

GHC Indica Black Magic THCA 1.5g Pre-Roll
$9.33/g$14.00

GHC Sativa Jack Herer THCA 1.5g Pre-Roll
$9.33/g$14.00

GHC Hybrid Super Boof THCA 1.5g Pre-Roll
$9.33/g$14.00

GHC THCA 1g Pre-Roll
$10.00/g$10.00

GHC THCA 0.5g Pre-Rolls 5pk - Lemon Cherry Gelato (Hybrid)
$14.00/g$35.00

GHC THCA 0.5g Pre-Rolls 5pk - Super Silver Haze (Sativa)
$14.00/g$35.00

GHC THCA 0.5g Pre-Rolls 5pk - Black Berry Kush (Indica)
$14.00/g$35.00

Willie's Remedy THCA Rich Smokes
$29.00$29.00

GHC THCA Diamond Pre-Roll
$18.00$18.00