Green Herbal Care — past listings
14 products we have tracked from Green Herbal Care that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outJump Kit - Dry Herb Vaporizer
accessories
Last seen at $65.00
Sep 29, 2026
Sold outGHC Magic Mushrooms Gummies
Edibles
Last seen at $35.00
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Premium Flower - Governmint Oasis - Hybrid – 14g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Exotic Flower - Casper Snow Caps - Sativa – 1g
THCA Flower
Last seen at $25.00 · $25.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Exotic Flower - Jelly Zonut - Hybrid – 7g
THCA Flower
Last seen at $115.00 · $16.43/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Premium Flower - Blue Rhino - Indica – 1oz
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $7.94/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Premium Flower - Super Runtz - Hybrid – 1oz
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $7.94/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Premium Flower - Tangie - Sativa – 14g
THCA Flower
Last seen at $125.00 · $8.93/g
Sep 29, 2026
Sold outLeilo Kava Drink
Edibles
Last seen at $6.00
Sep 27, 2026
Sold outTHCA Outdoor Flower - Blue Dream - Sativa – 1g
THCA Flower
Last seen at $12.00 · $12.00/g
Sep 23, 2026
Sold outTHCA Exotic Flower - Money Maker Snow Caps - Indica – 1oz
THCA Flower
Last seen at $550.00 · $19.40/g
Sep 23, 2026
Sold outGHC THCA/HHC Blend Disposable Vape - White Widow (Hybrid)
Vapes
Last seen at $25.00
Sep 23, 2026
Sold outGHC THCA/HHC Blend Disposable Vape - Frosted Cake (Hybrid)
Vapes
Last seen at $25.00
Sep 23, 2026
Sold outTHCA Exotic Flower - Amnesia Cake - Sativa – 1g
THCA Flower
Last seen at $19.00 · $19.00/g
Sep 12, 2026