Flow Gardens — past listings
92 products we have tracked from Flow Gardens that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outDurban Poison – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outKiller Cupcake – 28g (1 oz)
THCA Flower
Last seen at $21.00 · $0.75/g
Sep 29, 2026
Sold outGhost OG – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $21.00 · $6.00/g
Sep 29, 2026
Sold outStrawberry Gary – 7g (1/4 oz)
THCA Flower
Last seen at $65.00 · $9.29/g
Sep 29, 2026
Sold outOctane Mintz – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $21.00 · $6.00/g
Sep 29, 2026
Sold outMAC 1 – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBlue Nerdz – 7g (1/4 oz)
THCA Flower
Last seen at $21.00 · $3.00/g
Sep 29, 2026
Sold outSkunk Jam – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outChocolate Runtz: Small Batch – Dark Chocolate 3.5 (1/8)
Edibles
Last seen at $45.00 · $12.70/g
Sep 29, 2026
Sold outAngry Apple – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBlue Lobster – 7g (1/4 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $5.00/g
Sep 29, 2026
Sold outMiracle Lemon Cookies – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 29, 2026
Sold outBlueberry Pancakes: Small Batch – 3.5 Gram (1/8)
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $12.86/g
Sep 29, 2026
Sold outChemtrails #3: Small Batch – 3.5 (1/8)
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $12.70/g
Sep 29, 2026
Sold outDonny Burger – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $21.00 · $6.00/g
Sep 29, 2026
Sold outLemon Cherry Cookies – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outLe Pew: Small Batch – 7g (1/4 oz) Smallz
THCA Flower
Last seen at $60.00 · $8.57/g
Sep 29, 2026
Sold outTropicana Cherry: Small Batch
THCA Flower
Last seen at $40.00
Sep 29, 2026
Sold outPeanut Butter Breath – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $21.00 · $6.00/g
Sep 29, 2026
Sold outInfused - Grand Daddy Purp 5-Pack (1g Flowroll)
Pre-Rolls
Last seen at $75.00 · $15.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTHCA Live Rosin Disposable Pen
Vapes
Last seen at $50.00
Sep 29, 2026
Sold outBlack Widow – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outDante's Storm – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outMaui Wowie – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outPurple Preserves – 7g (1/4 oz)
THCA Flower
Last seen at $65.00 · $9.29/g
Sep 29, 2026
Sold outJohn Truffolta – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outStudio Cherry – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outBubble Gum Runtz – 3.5g (1/8 oz)
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 29, 2026
Sold outTier 3 Live Hash Rosin
Concentrates
Last seen at $65.00
Sep 29, 2026
Sold outTier 2 Live Hash Rosin
Concentrates
Last seen at $70.00
Sep 29, 2026
Sold outLion Strength (Caps Cut)
THCA Flower
Last seen at $45.00 · $12.86/g
Sep 21, 2026
Sold outBlack Betty
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 20, 2026
Sold outApplesauce
cbd
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 20, 2026
Sold outBiscotti Wedding
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 20, 2026
Sold outCakeberry Brûlée
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 20, 2026
Sold outBHO Type 3 - CBD Live Resin Disposable Pen
Vapes
Last seen at $35.00
Sep 20, 2026
Sold outBHO Type 3 - CBD Live Resin Cartridge
Vapes
Last seen at $30.00
Sep 20, 2026
Sold outCandy Fumez
Edibles
Last seen at $35.00
Sep 20, 2026
Sold outDurban Poison
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 20, 2026
Sold outMiracle Lemon Cookies
Last seen at $25.00 · $7.14/g
Sep 20, 2026
Sold out3.5g Session Set
THCA Flower
Last seen at $15.00 · $4.29/g
Sep 13, 2026
Sold outBHO THCA Live Resin Disposable Pen
Vapes
Last seen at $25.00
Sep 13, 2026
Sold outGrinder
Last seen at $16.00
Sep 13, 2026
Sold outRolling Papers
Last seen at $3.50
Sep 13, 2026
Sold outArtisan Pre-Rolls (5-Pack)
Pre-Rolls
Last seen at $20.00
Sep 13, 2026
Sold outBlack Cherry Gelato
THCA Flower
Last seen at $35.00 · $10.00/g
Sep 13, 2026
Sold outShipping Protection by Route
Last seen at $0.98
Sep 13, 2026
Sold outWatermelon Pines
Last seen at $30.00 · $8.57/g
Sep 13, 2026