Cheech And Chongs Pre-Rolls
5 pre-rolls listings from Cheech And Chongs — best price $6.50/g. Updated September 29, 2026.
Cheech And Chongs Pre-Rolls — Sorted by $/gram

Blazers RS11 + Northern Lights Premium THCa Prerolls (2-pack, 2g TW)
$6.50/g$12.99

Blazers Platinum OG + Super Lemon Premium THCa Prerolls (2-pack, 2g TW)
$6.50/g$12.99

Blazers Maui Wowie+Cherry Kush Premium THCa Prerolls (2-pack, 2g TW)
$6.50/g$12.99

Blazers GMO + Biscotti Premium THCa Prerolls (2-pack, 2g TW)
$6.50/g$12.99

Blazers Runtz + Purple Punch Premium THCa Prerolls (2-pack, 2g TW)
$6.50/g$12.99