Cheech And Chongs — past listings
6 products we have tracked from Cheech And Chongs that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outBlazers Huckleberry + OG Kush Mini THCa Prerolls (5-pack, 3.75g TW)
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.33/g
Sep 29, 2026
Sold outBlazers Pineapple Express Mini THCa Prerolls (5-pack, 3.75g TW)
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.33/g
Sep 29, 2026
Sold outBlazers RS11 + Northern Lights Mini THCa Prerolls (5-pack, 3.75g TW)
Pre-Rolls
Last seen at $19.99 · $5.33/g
Sep 29, 2026
Sold outLegends Sativa Delta-9 THC Gummies - Blood Orange (600 mg THC + 150 mg CBC + 150 mg CBG)
Edibles
Last seen at $69.99
Sep 29, 2026
Sold outKosmic Chews 20 CT 15mg THC + Kratom Gummies
Edibles
Last seen at $59.95
Sep 27, 2026
Sold outShipping Protection by Route
Last seen at $0.98
Sep 27, 2026