Skip to main content

Carolina Hemp Cafe Pre-Rolls

36 pre-rolls listings from Carolina Hemp Cafe — best price $5.57/g. Updated October 1, 2026.

Carolina Hemp Cafe Pre-Rolls — Sorted by $/gram

Bruce Banner Carolina Reefer Slim Pre-Rolls | 1g Each | 7 Count Pack | Bio Filters – 1 Pack - 7ct

Bruce Banner Carolina Reefer Slim Pre-Rolls | 1g Each | 7 Count Pack | Bio Filters – 1 Pack - 7ct

$5.57/g$39.00
Diamond Dust Concentrate – 99.4% Pure THCA Diamonds, Blunt Street – 10g

Diamond Dust Concentrate – 99.4% Pure THCA Diamonds, Blunt Street – 10g

$7.60/g$75.99
Diamond Danks THCA Pre-Rolls | 99.4% THCA Diamond Infused – 1g - 5ct

Diamond Danks THCA Pre-Rolls | 99.4% THCA Diamond Infused – 1g - 5ct

$8.00/g$40.00
Dog Walker Hybrid THCA Pre-Rolls - 0.5g Shorties – 25ct

Dog Walker Hybrid THCA Pre-Rolls - 0.5g Shorties – 25ct

$8.40/g$105.00
Day Walkers - Dog Walkers | .5g Dog Pre-Rolls Infused with Sativa CDT Terpenes – 10ct

Day Walkers - Dog Walkers | .5g Dog Pre-Rolls Infused with Sativa CDT Terpenes – 10ct

$9.00/g$45.00
Dog Walker Hybrid THCA Pre-Rolls - 0.5g Shorties – 10ct

Dog Walker Hybrid THCA Pre-Rolls - 0.5g Shorties – 10ct

$9.00/g$45.00
Hash Infused THCA Pre-Rolls | 5ct Pack | 1g Each – 1 - Pack

Hash Infused THCA Pre-Rolls | 5ct Pack | 1g Each – 1 - Pack

$9.00/g$45.00
Day Walkers - Dog Walkers | .5g Dog Pre-Rolls Infused with Sativa CDT Terpenes – 5ct

Day Walkers - Dog Walkers | .5g Dog Pre-Rolls Infused with Sativa CDT Terpenes – 5ct

$9.60/g$24.00
Dog Walker Hybrid THCA Pre-Rolls - 0.5g Shorties – 5ct

Dog Walker Hybrid THCA Pre-Rolls - 0.5g Shorties – 5ct

$9.60/g$24.00
IRS Inhale Reload Smoke | King Size Hybrid Pre-Roll | Tax Time Exclusive – 1ct

IRS Inhale Reload Smoke | King Size Hybrid Pre-Roll | Tax Time Exclusive – 1ct

$9.60/g$12.00
Diamond Dust Concentrate – 99.4% Pure THCA Diamonds, Blunt Street – 1g

Diamond Dust Concentrate – 99.4% Pure THCA Diamonds, Blunt Street – 1g

$10.99/g$10.99
Rainbow Runtz Hash Infused Pre-Roll 1.25G Pride Edition

Rainbow Runtz Hash Infused Pre-Roll 1.25G Pride Edition

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Gorilla Cookies | Sativa

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Gorilla Cookies | Sativa

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – INDICA

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – INDICA

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Purple Kush | Indica

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Purple Kush | Indica

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – SATIVA

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – SATIVA

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Mimosa | Sativa

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Mimosa | Sativa

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – HYBRID

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – HYBRID

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Gelato | Hybrid

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Gelato | Hybrid

$11.20/g$14.00
THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Purple Punch | Indica

THCA Pre-Rolls - Premium 40% THCA Diamond-Infused Singles, 1X Infused! – 1ct – Purple Punch | Indica

$11.20/g$14.00
Diamond Danks THCA Pre-Rolls | 99.4% THCA Diamond Infused – 1.25g - 1ct

Diamond Danks THCA Pre-Rolls | 99.4% THCA Diamond Infused – 1.25g - 1ct

$12.00/g$15.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – INDICA

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – INDICA

$12.67/g$19.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – SATIVA

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – SATIVA

$12.67/g$19.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – DOG WALKER BLEND - HYBRID

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – DOG WALKER BLEND - HYBRID

$12.67/g$19.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – ACAPULCO GOLD - SATIVA

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – ACAPULCO GOLD - SATIVA

$12.67/g$19.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – Cotton Candy Hash Infused THCA Pre-Roll | Premium Flower & Hash

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – Cotton Candy Hash Infused THCA Pre-Roll | Premium Flower & Hash

$12.67/g$19.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – ALASKAN THUNDER FUCK - SATIVA

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – ALASKAN THUNDER FUCK - SATIVA

$12.67/g$19.00
Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – SUPER LEMON HAZE - SATIVA

Hash Infused Pre-Rolls | 2 Pack | .75g Each – SUPER LEMON HAZE - SATIVA

$12.67/g$19.00
Hash Walkers Hash Infused THCA Pre-Rolls | .5G Dog Walkers | 5 Pack | Hash Infused – 5ct

Hash Walkers Hash Infused THCA Pre-Rolls | .5G Dog Walkers | 5 Pack | Hash Infused – 5ct

$13.60/g$34.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Granddaddy Purple Crumble  & Pineapple Express Crumble

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Granddaddy Purple Crumble & Pineapple Express Crumble

$17.50/g$35.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Granddaddy Purple Crumble & Chery Pie Crumble

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Granddaddy Purple Crumble & Chery Pie Crumble

$17.50/g$35.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Sour Diesel & Pineapple Express

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Sour Diesel & Pineapple Express

$17.50/g$35.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Blue Dream & Space Junky

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Blue Dream & Space Junky

$17.50/g$35.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Trainwreck & MAC #1

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Trainwreck & MAC #1

$17.50/g$35.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Sour Diesel & Super Silver Haze

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Sour Diesel & Super Silver Haze

$17.50/g$35.00
HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – MAC #1 & Cherry Pie

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – MAC #1 & Cherry Pie

$17.50/g$35.00