Skip to main content

Carolina Hemp Cafe THCA Flower

36 thca flower listings from Carolina Hemp Cafe — best price $3.39/g. Updated October 1, 2026.

Carolina Hemp Cafe THCA Flower — Sorted by $/gram

Lemon Cherry Diesel THCA Shake | 30% THCA | Ready to Roll – 28g

Lemon Cherry Diesel THCA Shake | 30% THCA | Ready to Roll – 28g

$3.39/g$95.00
Gazzurple THCA Exotic Shake | Indica | Ready to Roll – 28g

Gazzurple THCA Exotic Shake | Indica | Ready to Roll – 28g

$3.39/g$95.00
Cotton Candy THCA Top Shelf Shake | Indoor Grown | Ready to Roll – 28g

Cotton Candy THCA Top Shelf Shake | Indoor Grown | Ready to Roll – 28g

$3.57/g$100.00
Candy Runtz OG THCA Top Shelf Shake | Indoor Grown | Ready to Roll – 28g

Candy Runtz OG THCA Top Shelf Shake | Indoor Grown | Ready to Roll – 28g

$3.57/g$100.00
Permanent Designer Exotic THCA Shake | Premium Indoor-Grown Hybrid – 28g

Permanent Designer Exotic THCA Shake | Premium Indoor-Grown Hybrid – 28g

$3.57/g$100.00
LCG Lemon Cherry Gelato THCA Shake – 35.97% THCA | Indica-Dominant | Hydroponic-Quality Shake – 28g

LCG Lemon Cherry Gelato THCA Shake – 35.97% THCA | Indica-Dominant | Hydroponic-Quality Shake – 28g

$3.75/g$105.00
Peach Haze Exotic THCA Shake | Premium Ready-to-Roll Flower – 28g

Peach Haze Exotic THCA Shake | Premium Ready-to-Roll Flower – 28g

$3.75/g$105.00
Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 28g

Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 28g

$4.68/g$130.99
Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 28g

Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 28g

$5.36/g$150.00
Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 14g

Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 14g

$5.43/g$75.99
Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 14g

Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 14g

$5.71/g$80.00
Sundae Driver THCA Flower – 27.466% Hybrid | Top Shelf Collection – 7g

Sundae Driver THCA Flower – 27.466% Hybrid | Top Shelf Collection – 7g

$6.14/g$42.99
S’mores THCA Flower | Top Shelf Indica | 25% THCA – 7g

S’mores THCA Flower | Top Shelf Indica | 25% THCA – 7g

$6.14/g$42.99
Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 7g

Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 7g

$6.14/g$42.99
Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 7g

Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 7g

$6.43/g$45.00
Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 3.5g

Amaretto Sour THCA Flower | Top Shelf Hybrid | 25% THCA – 3.5g

$6.57/g$22.99
Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 3.5g

Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 3.5g

$7.14/g$25.00
Strawberry Cough THCA Flower | Top Shelf Sativa | 27% THCA – 28g

Strawberry Cough THCA Flower | Top Shelf Sativa | 27% THCA – 28g

$8.93/g$250.00
Kosher Kush THCA Flower | Top Shelf – 28g

Kosher Kush THCA Flower | Top Shelf – 28g

$9.11/g$255.00
Green Crack THCA Flower | Top Shelf – 28g

Green Crack THCA Flower | Top Shelf – 28g

$9.29/g$260.00
Mimosa THCA Flower | Top Shelf Sativa | 28% THCA – 28g

Mimosa THCA Flower | Top Shelf Sativa | 28% THCA – 28g

$9.29/g$260.00
Papaya OG THCA Flower Top Shelf Collection Indica 22% THCA – 28g

Papaya OG THCA Flower Top Shelf Collection Indica 22% THCA – 28g

$9.29/g$260.00
Super Silver Haze Top Shelf THCA Flower – 28g

Super Silver Haze Top Shelf THCA Flower – 28g

$9.29/g$260.00
Gary Payton THCA Flower | Top Shelf – 28g

Gary Payton THCA Flower | Top Shelf – 28g

$9.29/g$260.00
Cadillac Rainbow Top Shelf THCA Flower – 28g

Cadillac Rainbow Top Shelf THCA Flower – 28g

$9.29/g$260.00
Rainbow Fluff Top Shelf THCA Flower – 28g

Rainbow Fluff Top Shelf THCA Flower – 28g

$9.29/g$260.00
Tangie Top Shelf THCA Flower | Indoor Grown Sativa – 28g

Tangie Top Shelf THCA Flower | Indoor Grown Sativa – 28g

$9.29/g$260.00
Cereal Milk Top Shelf THCA Flower | Balanced Hybrid – 28g

Cereal Milk Top Shelf THCA Flower | Balanced Hybrid – 28g

$9.29/g$260.00
Guava Cookies Top Shelf THCA Flower | Balanced Hybrid – 28g

Guava Cookies Top Shelf THCA Flower | Balanced Hybrid – 28g

$9.29/g$260.00
Gorilla Glue #4 THCA Top Shelf Flower | Premium Hybrid – 28g

Gorilla Glue #4 THCA Top Shelf Flower | Premium Hybrid – 28g

$9.29/g$260.00
Cheddar Cheese THCA Top Shelf Flower | 30.10% THCA | Indica | Hydroponic – 28g

Cheddar Cheese THCA Top Shelf Flower | 30.10% THCA | Indica | Hydroponic – 28g

$9.46/g$265.00
Super Lemon Haze THCA Top Shelf Flower | Premium Sativa – 28g

Super Lemon Haze THCA Top Shelf Flower | Premium Sativa – 28g

$10.00/g$280.00

Pineapple Express Exotic Shelf 32.6% THCA Flower | Premium Sativa – 28g

$10.36/g$290.00
Permanent Marker Exotic Shelf THCA Flower | Indoor Grown | Indica – 28g

Permanent Marker Exotic Shelf THCA Flower | Indoor Grown | Indica – 28g

$10.36/g$290.00
Durban Poison Exotic Hydroponic THCA Flower | 28% THCA | Sativa – 28g

Durban Poison Exotic Hydroponic THCA Flower | 28% THCA | Sativa – 28g

$10.54/g$295.00
Gelato #41 Exotic THCA Flower | Premium Indoor-Grown Hybrid – 28g

Gelato #41 Exotic THCA Flower | Premium Indoor-Grown Hybrid – 28g

$10.54/g$295.00