Skip to main content

Carolina Hemp Cafe Concentrates

36 concentrates listings from Carolina Hemp Cafe — best price $7.50/g. Updated October 1, 2026.

Carolina Hemp Cafe Concentrates — Sorted by $/gram

Acapulco Gold THCA Kief – 2g

Acapulco Gold THCA Kief – 2g

$7.50/g$15.00
Aged Reserve THCA Hash – 75% THCA | Hand-Pressed – 28g

Aged Reserve THCA Hash – 75% THCA | Hand-Pressed – 28g

$8.04/g$225.00
Sour Pebbles Live Resin THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

Sour Pebbles Live Resin THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

$8.04/g$225.00
Wedding Cake Live Resin THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

Wedding Cake Live Resin THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

$8.04/g$225.00
Rocket Pop THCA Sugar Wax – 28g

Rocket Pop THCA Sugar Wax – 28g

$8.04/g$225.00
Sky Walker Live Resin THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

Sky Walker Live Resin THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

$8.04/g$225.00
Sour Jack THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

Sour Jack THCA Sugar Wax | Premium Concentrate – 28g

$8.04/g$225.00
THCA Moroccan Flake Hash | 75% THCA | Full Spectrum – 28g

THCA Moroccan Flake Hash | 75% THCA | Full Spectrum – 28g

$8.93/g$250.00
Granddaddy Purple 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve – 28g

Granddaddy Purple 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve – 28g

$9.82/g$275.00
Apple Fritter 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

Apple Fritter 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

$9.82/g$275.00
Strawberry Cough 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

Strawberry Cough 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

$9.82/g$275.00
Blue Dream 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

Blue Dream 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

$9.82/g$275.00
Blue Cheese 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

Blue Cheese 75% THCA Moroccan Brick Hash | Aged Reserve | CDT Infused – 28g

$9.82/g$275.00
Diamond-Infused 87% THCA Moroccan Brick Hash | 99.4% THCA Diamond Infused – 28g

Diamond-Infused 87% THCA Moroccan Brick Hash | 99.4% THCA Diamond Infused – 28g

$9.82/g$275.00
Sour Diesel Moroccan Brick Hash| CDT Infused | 80% THCA | Full Spectrum – 28g

Sour Diesel Moroccan Brick Hash| CDT Infused | 80% THCA | Full Spectrum – 28g

$9.82/g$275.00
GMO THCA Moroccan Hash | 75% THCA | Full Spectrum – 28g

GMO THCA Moroccan Hash | 75% THCA | Full Spectrum – 28g

$9.82/g$275.00
Alaskan Thunder Fuck THCA Moroccan Hash – 28g

Alaskan Thunder Fuck THCA Moroccan Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Acapulco Gold THCA Moroccan Hash – 28g

Acapulco Gold THCA Moroccan Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Jelly Mints Moroccan THCA Hash – 28g

Jelly Mints Moroccan THCA Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Mendo Breath THCA Moroccan Brick Hash | Premium Solventless Hash – 28g

Mendo Breath THCA Moroccan Brick Hash | Premium Solventless Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Sour Apple THCA Moroccan Brick Hash | Premium Solventless Hash – 28g

Sour Apple THCA Moroccan Brick Hash | Premium Solventless Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Sky Walker THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Sky Walker THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Birthday Cake THCA Moroccan Brick Hash | CDT Infused Premium Pressed Hash – 28g

Birthday Cake THCA Moroccan Brick Hash | CDT Infused Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Grape Candy Runtz THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Grape Candy Runtz THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Blue Mimosa THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Blue Mimosa THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Peach Haze THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Peach Haze THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Lemon Thai THCA Moroccan Brick Hash | CDT Infused Premium Pressed Hash – 28g

Lemon Thai THCA Moroccan Brick Hash | CDT Infused Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Gelato THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Gelato THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Watermelon OG THCA Moroccan Brick Hash | CDT Infused Premium Pressed Hash – 28g

Watermelon OG THCA Moroccan Brick Hash | CDT Infused Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Vanilla Frosting THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Vanilla Frosting THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Sour Jack THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Sour Jack THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Jelly Donutz THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

Jelly Donutz THCA Moroccan Brick Hash | Premium Pressed Hash – 28g

$9.82/g$275.00
Kief THCA - 75% Indoor Flower Pollen, Premium, High Potency, Lab Tested – 10g

Kief THCA - 75% Indoor Flower Pollen, Premium, High Potency, Lab Tested – 10g

$9.90/g$99.00
Kief THCA - 75% Indoor Flower Pollen, Premium, High Potency, Lab Tested – 1g

Kief THCA - 75% Indoor Flower Pollen, Premium, High Potency, Lab Tested – 1g

$12.00/g$12.00
Live Resin Sour Diesel – 71.6% THCA | Sativa Concentrate – 10g

Live Resin Sour Diesel – 71.6% THCA | Sativa Concentrate – 10g

$12.80/g$128.00
THCA Moroccan Flake Hash | 75% THCA | Full Spectrum – 10g

THCA Moroccan Flake Hash | 75% THCA | Full Spectrum – 10g

$14.00/g$140.00