CannaCured Concentrates
12 concentrates listings from CannaCured — best price $36.67/g. Updated September 29, 2026.
CannaCured Concentrates — Sorted by $/gram

Peach Cocktail THCA Rosin – 3G
$36.67/g$110.00

Lime Street THCA Rosin – 3G
$36.67/g$110.00

Dream Junky Hash Rosin – 3G
$36.67/g$110.00

Onion Motorbreath THCA Hash Rosin – 3G
$36.67/g$110.00

Runtz Layer Cake THCA Rosin – 3G
$36.67/g$110.00

Peach Cocktail THCA Rosin – 1G
$40.00/g$40.00

Lime Street THCA Rosin – 1G
$40.00/g$40.00

Triangle GMO THCA Rosin – 1G
$40.00/g$40.00

Garlic Juice Hash Rosin – 1G
$40.00/g$40.00

Onion Motorbreath THCA Hash Rosin – 1G
$40.00/g$40.00

Governmint Oasis Hash Rosin – 1G
$40.00/g$40.00

Runtz Layer Cake THCA Rosin – 1G
$40.00/g$40.00