Canna Haus Farms Concentrates
10 concentrates listings from Canna Haus Farms — best price $50.00/g. Updated September 30, 2026.
Canna Haus Farms Concentrates — Sorted by $/gram

Zour Bananaz | Live Hash Rosin – 2 grams
$50.00/g$100.00

Tanghulu | Live Hash Rosin – 2 grams
$55.00/g$110.00

Rubber City #4 | Live Hash Rosin – 2 grams
$55.00/g$110.00

Pink Starburst | Live Hash Rosin – 2 grams
$55.00/g$110.00

Cousin Eddie | Live Hash Rosin – 1 gram
$65.00/g$65.00

Tanghulu | Live Rosin AIO | 0.5mL
$45.00$45.00

Rubber City #4 | Live Rosin AIO | 0.5mL
$40.00$40.00

Pink Starburst | Live Rosin AIO | 0.5mL
$40.00$40.00

Creamy Abdul Jabbar | Live Rosin AIO | 0.5mL
$35.00$35.00

Two By Four (Crab Cut) | Live Rosin AIO | 0.5mL
$40.00$40.00