Call Me THCa Vapes
7 vapes listings from Call Me THCa — best price $4.00/g. Updated September 29, 2026.
Call Me THCa Vapes — Sorted by $/gram
5 GRAMS | Disposable THCA Bar
$4.00/g$19.99

THC-A Live Diamonds Disposable - 2.5 GRAMS | BOUJEE
$12.00/g$29.99

THCA CARTS | 1 GRAM |
$14.99/g$14.99

KACHE Premium Live RESIN Disposable | 1G GRAM | 15+ STRAINS
$30.00/g$30.00
Live Rosin Disposable | 0.5g | 7 Strains | PREMIUM
$60.00/g$30.00

KACHE Premium Live Rosin DISPOSABLE | 0.5G GRAM | 15+ STRAINS
$70.00/g$35.00

THCa Live Rosin Disposable | 0.5 grams | 14 STRAINS | PREMIUM
$90.00/g$45.00