Call Me THCa Pre-Rolls
5 pre-rolls listings from Call Me THCa — best price $4.25/g. Updated September 29, 2026.
Call Me THCa Pre-Rolls — Sorted by $/gram

2G Ice Water Hash Infused Pre-Rolls | 2 PACK | 2G PER Pre-Roll
$4.25/g$16.99

2G THCA Caviar Blunt | 5 Strains To Choose From
$5.00/g$9.99

Mini THC-A Pre Rolls | 0.5g Each | 7 PRE-ROLLS PER PACK - 3.5G total
$8.57/g$30.00
2G THC-A Disposable Bar + FREE 0.5G Pre-Roll
$13.99/g$27.99

Benson Arbor THCa 2-Pack Pre-Rolls
$14.99$14.99