Burning Daily Vapes
9 vapes listings from Burning Daily — best price $4.28/g. Updated September 29, 2026.
Burning Daily Vapes — Sorted by $/gram

Ghost Hemp - THCA - Slide Piece - 7G
$4.28/g$29.99

FVKD - THCA - Sugar - Disposable - White Gummy - 3.5G
$7.14/g$24.99

FVKD - THCA - Sugar - Disposable - Dream Berry - 3.5G
$7.14/g$24.99

FLWR Bar - Cold Cure - Live Rosin - Disposable - 3G
$8.33/g$24.99

Trap'd Out Jeffrey - Live Resin - Disposable - 3G
$8.33/g$24.99

FVKD x Loud - Live Rosin - Disposable - 2.5G
$9.20/g$22.99
COA available
Muha Meds - Melted diamonds - Disposable - 3.5G
$9.43/g$32.99
COA available
Ghost Hemp - Origin Ghost Blend - Disposable - 2G
$11.49/g$22.99

Melt - AMF Blend - Disposable - 2G
$12.49/g$24.99