Budpop — past listings
18 products we have tracked from Budpop that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outKratom Gummies – Strawberry
Edibles
Last seen at $79.95
Sep 27, 2026
Sold outKratom Gummies – Blue Razzberry
Edibles
Last seen at $79.95
Sep 27, 2026
Sold outGorilla Glue Strain THCA Flower – 7g
THCA Flower
Last seen at $89.95 · $12.85/g
Sep 25, 2026
Sold outLemon Cherry Gelato Strain Small Buds THCA Flower – 28g
THCA Flower
Last seen at $199.95 · $7.14/g
Sep 25, 2026
Sold outBlue Dream Disposable – THCa & Delta 8
Vapes
Last seen at $59.95
Sep 24, 2026
Sold outTHCA Pre-Roll – Runtz
Pre-Rolls
Last seen at $44.95
Sep 24, 2026
Sold outTHCA Pre-Roll – Sex Panther
Pre-Rolls
Last seen at $44.95
Sep 23, 2026
Sold outTHCA Pre-Roll – Han Solo
Pre-Rolls
Last seen at $44.95
Sep 23, 2026
Sold outGelato 42 Strain THCA Flower – 14g
THCA Flower
Last seen at $159.85 · $11.42/g
Sep 23, 2026
Sold outGelato 42 Strain THCA Flower – 28g
THCA Flower
Last seen at $274.95 · $9.82/g
Sep 23, 2026
Sold outSkywalker OG Strain THCA Flower – 14g
THCA Flower
Last seen at $159.85 · $11.42/g
Sep 23, 2026
Sold outSFV OG Strain THCA Flower – 28g
THCA Flower
Last seen at $274.95 · $9.82/g
Sep 23, 2026
Sold outSpace Junkie Strain (THCA Flower)
THCA Flower
Last seen at $49.95
Sep 22, 2026
Sold outBlue Dream Strain THCA Flower – 14g
THCA Flower
Last seen at $159.85 · $11.42/g
Sep 21, 2026
Sold outSex Panther – THCa Flower
THCA Flower
Last seen at $49.95
Sep 18, 2026
Sold outBlue Dream Strain THCA Flower – 28g
THCA Flower
Last seen at $274.95 · $9.82/g
Sep 12, 2026
Sold outLemon Cherry Gelato Strain THCA Flower
THCA Flower
Last seen at $49.95
Sep 9, 2026
Sold outSkywalker OG Strain THCA Flower – 28g
THCA Flower
Last seen at $274.95 · $9.82/g
Sep 8, 2026