Skip to main content

Bloomz Hemp THCA Flower

36 thca flower listings from Bloomz Hemp — best price $5.00/g. Updated September 29, 2026.

Bloomz Hemp THCA Flower — Sorted by $/gram

THCA Smalls – 28g, Flavor: Green Crack

THCA Smalls – 28g, Flavor: Green Crack

$5.00/g$139.99
THCA Smalls – 28g, Flavor: Jungle Juice

THCA Smalls – 28g, Flavor: Jungle Juice

$5.00/g$139.99
COA available
THCA Smalls – 28g, Flavor: Wedding Cake

THCA Smalls – 28g, Flavor: Wedding Cake

$5.00/g$139.99
THCA Smalls – 28g, Flavor: Gorilla Glue

THCA Smalls – 28g, Flavor: Gorilla Glue

$5.00/g$139.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Animal Mintz

THCA Flower – 28g, Flavor: Animal Mintz

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Tropicana Cherries

THCA Flower – 28g, Flavor: Tropicana Cherries

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Jungle Juice

THCA Flower – 28g, Flavor: Jungle Juice

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Gary Payton

THCA Flower – 28g, Flavor: Gary Payton

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Biscotti

THCA Flower – 28g, Flavor: Biscotti

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Animal Face

THCA Flower – 28g, Flavor: Animal Face

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Mimosa

THCA Flower – 28g, Flavor: Mimosa

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Rainbow Gas

THCA Flower – 28g, Flavor: Rainbow Gas

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Mochi

THCA Flower – 28g, Flavor: Mochi

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Pablo's Revenge

THCA Flower – 28g, Flavor: Pablo's Revenge

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Slurry

THCA Flower – 28g, Flavor: Slurry

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Super Runtz

THCA Flower – 28g, Flavor: Super Runtz

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Alien OG

THCA Flower – 28g, Flavor: Alien OG

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Lemon Tree

THCA Flower – 28g, Flavor: Lemon Tree

$5.71/g$159.99
THCA Flower – 28g, Flavor: Gelato 41

THCA Flower – 28g, Flavor: Gelato 41

$5.71/g$159.99
THCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Gary Payton

THCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Gary Payton

$6.00/g$167.99
THCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Blue Dream

THCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Blue Dream

$6.00/g$167.99
THCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Ice Cream Cookies

THCA Flower – Snow Caps – 28g, Flavor: Ice Cream Cookies

$6.00/g$167.99
Exotic THCA Smalls – Black Ice, Weight: 28g

Exotic THCA Smalls – Black Ice, Weight: 28g

$6.07/g$169.99
Exotic THCA Smalls – Tropicana Cherries, Weight: 28g

Exotic THCA Smalls – Tropicana Cherries, Weight: 28g

$6.07/g$169.99
Exotic THCA Smalls – Tangerine Dreams, Weight: 28g

Exotic THCA Smalls – Tangerine Dreams, Weight: 28g

$6.07/g$169.99
Exotic THCA Smalls – Jungle Juice, Weight: 28g

Exotic THCA Smalls – Jungle Juice, Weight: 28g

$6.07/g$169.99
Exotic THCA Smalls – Dante's Inferno, Weight: 28g

Exotic THCA Smalls – Dante's Inferno, Weight: 28g

$6.07/g$169.99
COA available
THCA Snowballs – Gold Line – Mendo Breath, Weight: 28g

THCA Snowballs – Gold Line – Mendo Breath, Weight: 28g

$6.14/g$171.99
THCA Snowballs – Gold Line – Sour Diesel, Weight: 28g

THCA Snowballs – Gold Line – Sour Diesel, Weight: 28g

$6.14/g$171.99
THCA Snowballs – Gold Line – Orange Push Pop, Weight: 28g

THCA Snowballs – Gold Line – Orange Push Pop, Weight: 28g

$6.14/g$171.99
THCA Flower – Mystery Reserve – 28g, Flavor: Mystery

THCA Flower – Mystery Reserve – 28g, Flavor: Mystery

$6.32/g$176.99
THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Italian Ice

THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Italian Ice

$6.79/g$189.99
THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Jealousy Mintz

THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Jealousy Mintz

$6.79/g$189.99
THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Sugar Cane

THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Sugar Cane

$6.79/g$189.99
THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Orange Push Pop

THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Orange Push Pop

$6.79/g$189.99
THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Gelato 41

THCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Gelato 41

$6.79/g$189.99