Skip to main content

Black Tie CBD Pre-Rolls

32 pre-rolls listings from Black Tie CBD — best price $7.50/g. Updated September 29, 2026.

Black Tie CBD Pre-Rolls — Sorted by $/gram

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – SUNSET SHERBERT (Indica) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – SUNSET SHERBERT (Indica) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – PEANUT BUTTER BREATH (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – PEANUT BUTTER BREATH (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – LEMON OG (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – LEMON OG (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – JEALOUSY (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – JEALOUSY (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – APRICOT MIMOSA (Sativa) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – APRICOT MIMOSA (Sativa) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – ICE CREAM CAKE (Indica) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – ICE CREAM CAKE (Indica) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – AIRHEADZ (Indica) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – AIRHEADZ (Indica) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – GARY PAYTON (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – GARY PAYTON (Hybrid) – Pouch (2 PreRolls)

$7.50/g$15.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – SUNSET SHERBERT (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – SUNSET SHERBERT (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – APRICOT MIMOSA (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – APRICOT MIMOSA (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – PEANUT BUTTER BREATH (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – PEANUT BUTTER BREATH (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – LEMON OG (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – LEMON OG (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – ICE CREAM CAKE (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – ICE CREAM CAKE (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – JEALOUSY (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – JEALOUSY (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – AIRHEADZ (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – AIRHEADZ (INDOOR)

$10.00$10.00
THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – GARY PAYTON (INDOOR)

THCA Pre-Rolled Joint | 1-Gram Indoor THCA Pre-Roll – GARY PAYTON (INDOOR)

$10.00$10.00
PINEAPPLE EXPRESS THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

PINEAPPLE EXPRESS THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

$400.00$400.00
SOUR DIESEL THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

SOUR DIESEL THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

$30.00$30.00
SOUR DIESEL THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

SOUR DIESEL THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

$400.00$400.00
PINEAPPLE EXPRESS THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

PINEAPPLE EXPRESS THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

$30.00$30.00
TROPICANA COOKIES THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

TROPICANA COOKIES THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

$400.00$400.00
TROPICANA COOKIES THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

TROPICANA COOKIES THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

$30.00$30.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – PEANUT BUTTER BREATH (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – PEANUT BUTTER BREATH (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
WATERMELON OG THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

WATERMELON OG THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – CASE (15 Pouches)

$400.00$400.00
WATERMELON OG THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

WATERMELON OG THCA BLUNTZ (PreRolled) _ Pack of 3 – Pouch (3 Bluntz)

$30.00$30.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – SUNSET SHERBERT (Indica) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – SUNSET SHERBERT (Indica) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – LEMON OG (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – LEMON OG (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – JEALOUSY (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – JEALOUSY (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – ICE CREAM CAKE (Indica) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – ICE CREAM CAKE (Indica) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – AIRHEADZ (Indica) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – AIRHEADZ (Indica) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – APRICOT MIMOSA (Sativa) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – APRICOT MIMOSA (Sativa) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00
THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – GARY PAYTON (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

THCA Pre-Rolls (2-Pack) | 2x 1-Gram THCA Joints – GARY PAYTON (Hybrid) – CASE (15 Pouches)

$220.00$220.00