Skip to main content

Black Tie CBD THCA Flower

36 thca flower listings from Black Tie CBD — best price $1.06/g. Updated September 29, 2026.

Black Tie CBD THCA Flower — Sorted by $/gram

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – GreenHouse THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – GreenHouse THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.06/g$29.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – ICE CREAM CAKE (LIGHT DEP)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – ICE CREAM CAKE (LIGHT DEP)

$1.41/g$39.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – HUSTLER FUEL (LIGHT DEP)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – HUSTLER FUEL (LIGHT DEP)

$1.41/g$39.99
BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – Light Dep / Light Assist THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – Light Dep / Light Assist THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.41/g$39.99
HUSTLER FUEL (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

HUSTLER FUEL (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.41/g$39.99
SOUR DIESEL (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

SOUR DIESEL (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – TOAD VENOM (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – TOAD VENOM (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PURPLE KUSH (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PURPLE KUSH (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PINK GUMMIES (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PINK GUMMIES (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PIFF (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PIFF (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CANDY GAS (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CANDY GAS (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CALI OG (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CALI OG (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – BLACK MAMBA (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – BLACK MAMBA (INDOOR)

$1.59/g$44.99
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – BLUEBERRY MUFFIN (INDOOR)

THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – BLUEBERRY MUFFIN (INDOOR)

$1.59/g$44.99
BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – INDOOR THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – INDOOR THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
ARCHIVE RUNTZ (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

ARCHIVE RUNTZ (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
GAS FACE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

GAS FACE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
CANDY GAS (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

CANDY GAS (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
CALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

CALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
SLURRICANE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

SLURRICANE (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
TOAD VENOM (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

TOAD VENOM (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.59/g$44.99
BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – EXOTIC THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – EXOTIC THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.76/g$49.99
BLACK RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

BLACK RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.76/g$49.99
LEMON CHERRY GELATO (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

LEMON CHERRY GELATO (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.76/g$49.99
GRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

GRAND DADDY PURPLE (EXOTIC) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake

$1.76/g$49.99
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – ILLEMONATI (LIGHT DEP)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – ILLEMONATI (LIGHT DEP)

$3.00/g$89.99
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – BLUE DREAM (LIGHT DEP)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – BLUE DREAM (LIGHT DEP)

$3.00/g$89.99
BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – Light Dep / Light Assist THCA Flower – 1 Oz MINIS

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – Light Dep / Light Assist THCA Flower – 1 Oz MINIS

$3.17/g$89.99
BLUE DREAM (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS

BLUE DREAM (LIGHT DEP) THCA Flower – 1 Oz MINIS

$3.17/g$89.99
BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – GreenHouse THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)

BUDTENDER’S CHOICE – THCA Flower Subscription | Curated by Certified Ganjiers – GreenHouse THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)

$3.53/g$100.00
DURBAN POISON (GREENHOUSE) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)

DURBAN POISON (GREENHOUSE) THCA Flower – 1 Oz (29+ Grams)

$3.53/g$100.00
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – STREET TARTZ (INDOOR)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – STREET TARTZ (INDOOR)

$4.33/g$129.99
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – WHITE RUSSIAN (INDOOR)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – WHITE RUSSIAN (INDOOR)

$4.33/g$129.99
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – SALTED WATERMELON (INDOOR)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – SALTED WATERMELON (INDOOR)

$4.33/g$129.99
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – SLAPZ (INDOOR)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – SLAPZ (INDOOR)

$4.33/g$129.99
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – PEANUT BUTTER BREATH (INDOOR)

THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – PEANUT BUTTER BREATH (INDOOR)

$4.33/g$129.99