Skip to main content

Black Tie CBD Concentrates

36 concentrates listings from Black Tie CBD — best price $23.33/g. Updated September 29, 2026.

Black Tie CBD Concentrates — Sorted by $/gram

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – LEMON CAKE – 1 Case (6 Grams)

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – LEMON CAKE – 1 Case (6 Grams)

$23.33/g$139.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – CHOCOLATE DIESEL – 1 Case (6 Grams)

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – CHOCOLATE DIESEL – 1 Case (6 Grams)

$23.33/g$139.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Case (6 Grams)

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Case (6 Grams)

$23.33/g$139.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – ICE CREAM CAKE – 1 Case (6 Grams)

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – ICE CREAM CAKE – 1 Case (6 Grams)

$23.33/g$139.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – AMNESIA HAZE – 1 Case (6 Grams)

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – AMNESIA HAZE – 1 Case (6 Grams)

$23.33/g$139.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – LEMON CAKE – 1 Gram

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – LEMON CAKE – 1 Gram

$24.99/g$24.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – CHOCOLATE DIESEL – 1 Gram

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – CHOCOLATE DIESEL – 1 Gram

$24.99/g$24.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – ICE CREAM CAKE – 1 Gram

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – ICE CREAM CAKE – 1 Gram

$24.99/g$24.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Gram

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Gram

$24.99/g$24.99
THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – AMNESIA HAZE – 1 Gram

THCA Badder Concentrate – Premium, Potent & Terpene-Rich Extract – AMNESIA HAZE – 1 Gram

$24.99/g$24.99
THCA ISOLATE  - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 Case (6 Grams)

THCA ISOLATE - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 Case (6 Grams)

$28.33/g$169.99
THCA AFGHAN HASH – 1 Case (6 Grams)

THCA AFGHAN HASH – 1 Case (6 Grams)

$29.17/g$174.99
THCA MOROCCAN HASH – 1 Case (6 Grams)

THCA MOROCCAN HASH – 1 Case (6 Grams)

$29.17/g$174.99
THCA ISOLATE  - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 GRAM

THCA ISOLATE - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 GRAM

$29.99/g$29.99
THCA AFGHAN HASH – 1 Gram

THCA AFGHAN HASH – 1 Gram

$29.99/g$29.99
THCA MOROCCAN HASH – 1 Gram

THCA MOROCCAN HASH – 1 Gram

$29.99/g$29.99
THCA DIAMONDS  - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 Case (6 Grams)

THCA DIAMONDS - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 Case (6 Grams)

$37.50/g$224.99
THCA TEMPLE BALL (HASH) – ORANGE CREAM – 1 Case (6 Grams)

THCA TEMPLE BALL (HASH) – ORANGE CREAM – 1 Case (6 Grams)

$39.16/g$234.99
THCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1 Case (6 Grams)

THCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1 Case (6 Grams)

$39.16/g$234.99
THCA TEMPLE BALL (HASH) – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Case (6 Grams)

THCA TEMPLE BALL (HASH) – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Case (6 Grams)

$39.16/g$234.99
THCA DIAMONDS  - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 GRAM

THCA DIAMONDS - Pure Tetrahydrocannabinolic Acid (99%+) – 1 GRAM

$39.99/g$39.99
THCA TEMPLE BALL (HASH) – ORANGE CREAM – 1 Gram

THCA TEMPLE BALL (HASH) – ORANGE CREAM – 1 Gram

$39.99/g$39.99
THCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1 Gram

THCA TEMPLE BALL (HASH) – CANDY GAS – 1 Gram

$39.99/g$39.99
THCA TEMPLE BALL (HASH) – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Gram

THCA TEMPLE BALL (HASH) – BLUEBERRY MUFFIN – 1 Gram

$39.99/g$39.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – PURPLE GELATO – 1 Case (6 Grams)

THCA LIVE ROSIN BUDDER – PURPLE GELATO – 1 Case (6 Grams)

$50.00/g$299.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case (6 Grams)

THCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Case (6 Grams)

$50.00/g$299.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – GREEN CRACK – 1 Case (6 Grams)

THCA LIVE ROSIN BUDDER – GREEN CRACK – 1 Case (6 Grams)

$50.00/g$299.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – BLUE DREAM – 1 Case (6 Grams)

THCA LIVE ROSIN BUDDER – BLUE DREAM – 1 Case (6 Grams)

$50.00/g$299.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – LEMON HAZE – 1 Case (6 Grams)

THCA LIVE ROSIN BUDDER – LEMON HAZE – 1 Case (6 Grams)

$50.00/g$299.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – TANGIE OG – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – TANGIE OG – 1 Gram

$59.99/g$59.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – VENOM OG – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – VENOM OG – 1 Gram

$59.99/g$59.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – PURPLE GELATO – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – PURPLE GELATO – 1 Gram

$59.99/g$59.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – PAPAYA OG – 1 Gram

$59.99/g$59.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – GREEN CRACK – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – GREEN CRACK – 1 Gram

$59.99/g$59.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – BLUE DREAM – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – BLUE DREAM – 1 Gram

$59.99/g$59.99
THCA LIVE ROSIN BUDDER – LEMON HAZE – 1 Gram

THCA LIVE ROSIN BUDDER – LEMON HAZE – 1 Gram

$59.99/g$59.99