Black Rock Vape Pre-Rolls
8 pre-rolls listings from Black Rock Vape — best price $8.33/g. Updated September 29, 2026.
Black Rock Vape Pre-Rolls — Sorted by $/gram

Maltese Tiger Dope Pros 3G Preroll - 2 ct
$8.33/g$25.00

Falcon 9 OG Dope Pros 3G Preroll - 2 ct
$8.33/g$25.00

Ice Cream Cake
$10.00/g$15.00

Mac-1 1.5G (1 Ct)
$10.00/g$15.00

Pineapple Punch 1.5G (1 Ct)
$10.00/g$15.00

Sour Diesel 1.5G (1 Ct)
$10.00/g$15.00

Munchies Jelly Holes THCa Diamond Pre-roll 2g
$11.00/g$22.00

Munchies 5-pack Jelly Holes THCa Diamond Pre-roll
$30.00$30.00