Black Rock Vape — past listings
21 products we have tracked from Black Rock Vape that are no longer listed or in stock. Prices below are the last we recorded, not current — they are a history, not an offer. See what they stock now.
Sold outWedding Cake | Premium – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 28, 2026
Sold outModified Grapes | Premium – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 28, 2026
Sold outSwipe Package Protection
Last seen at $1.27
Sep 27, 2026
Sold outRoad Trip Magic Mushroom Gummies
Edibles
Last seen at $35.00
Sep 27, 2026
Sold outLemon Kush | Premium – Quarter Pound
Last seen at $420.00 · $3.70/g
Sep 22, 2026
Sold outSmalls - Grape Head Cheese – 28 Grams
THCA Flower
Last seen at $99.00 · $3.54/g
Sep 21, 2026
Sold outAstro Candy Dope Pros 3G Preroll - 2 ct
Pre-Rolls
Last seen at $25.00 · $8.33/g
Sep 21, 2026
Sold outViolet Meadows Dope Pros 3G Preroll - 2 ct
Pre-Rolls
Last seen at $25.00 · $8.33/g
Sep 21, 2026
Sold outPurple Ice Dope Pros 3G Preroll - 2 ct
Pre-Rolls
Last seen at $25.00 · $8.33/g
Sep 21, 2026
Sold outCaramellow Kush Dope Pros 3G Preroll - 2 ct
Pre-Rolls
Last seen at $25.00 · $8.33/g
Sep 21, 2026
Sold outIce Cream Cake | Exotic – 28 Grams
THCA Flower
Last seen at $225.00 · $8.04/g
Sep 21, 2026
Sold outKali Mist – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $5.73/g
Sep 17, 2026
Sold outIce Cream Cake – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $650.00 · $5.73/g
Sep 17, 2026
Sold outKing Louis 1.5G (1 Ct)
Pre-Rolls
Last seen at $15.00 · $10.00/g
Sep 14, 2026
Sold outBlue Dream 1.5G (1 Ct)
Pre-Rolls
Last seen at $15.00 · $10.00/g
Sep 14, 2026
Sold outSluricane – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 14, 2026
Sold outMendo Purp – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 14, 2026
Sold outDumb Gas 1.5G (1 Ct)
Pre-Rolls
Last seen at $15.00 · $10.00/g
Sep 9, 2026
Sold outMac 1 – 28 Grams
THCA Flower
Last seen at $200.00 · $7.14/g
Sep 9, 2026
Sold outCherry Runtz – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 9, 2026
Sold outDurban Poison – Quarter Pound
THCA Flower
Last seen at $400.00 · $3.53/g
Sep 8, 2026